PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید هواپیما با شرایط عالی و استثنای برای ایران

babak_info
08-04-2009, 11:53
دوستان سلام

به نظر شما اگر امکان ورود هواپیماهای بوئینگ 767 یا 777 باشه کسی (ایرلاینی) ممکنه بیاد آنها را خریداری یا اجاره کنه؟

babak_info
18-05-2009, 18:43
شرایط را فرض کنید اینجوری باشد:
اجاره با کرو و سرمهماندار - تامین قطعات - نگهداری و بیمه ACMI
عمر هواپیما ها هم مناسب قوانین ایران

اجاره به شرط تملیک هم حتی هواپیماهای نو از خود کارخانه امکانش باشه (لطفا در این مورد بحث نشه که نمیشه - میشه !) یا عمری که سازمان هواپیمایی کشوری قبول داشته باشه
حتی از دم قسط (بدون پیش پرداخت)

و دیگر اینکه خرید نقدی هم امکانش هست
حالا نظرتان چیه؟

Behrang
18-05-2009, 18:57
بابک جان . متوجه نمی شم دوست من. قطعا این شرایط بسیار مناسبه . پس لطف کن حرف اصلی رو بزن ;) ;)

babak_info
18-05-2009, 21:05
برادر گرامی
حرف اصلی دو تا هست
یکیش همون بود که گفتم
دومی اش این است که "قطعا مناسب است" را از سوی همگان خواهیم شنید اما ...
اجازه بدهید یک مثال جالب یادم آمد،
یک دوست هنرمند داشتم که آثار هنری اش را در گالری شخصی اش به نماش می گذاشت
به من می گفت، مردم می گویند طرح های من را دوست دارند، اما بی خود می گویند، کسی نقاشی های من را دوست دارد که دستش را توی جیبش کند و یکی از تابلو ها را بخرد، آنوقت نیازی نیست که بگوید خوب است، یا دوست دارد، خودم متوجه می شوم.
حالا، چون شما برادر بزرگ و گرامی پرسیده اید پاسخ می دهم
این شرایط مهیاست، آیا کسی هست که تابلویی را بخرد؟
آیا می دانید که همه ایرلاین ها می دانند که این شرایط مهیاست اما نمی خرند؟
آیا می دانید که ... "نمی خرند" جمله بالا از این جاست که حتی به نمایندگان شرکت فروشنده تماس نمی گیرند؟
به تماس های آنها جواب نمی دهند؟ به ایمیل یا فکس آنها جواب نمی دهند؟ حتی به نامه های رسمی آنها نیز جواب نمی دهند؟
بقیه اش با شما ! (قضاوت)

Behrang
18-05-2009, 21:17
بابک جان بازهم لطف کن برو سر اصل مطلب . ;)

یکبار یادم میاد این مطلب رو تا یک حدودی باز کرده بودید البته اگر اشتباه نکنم که شما بودید یا یکی دیگه از کاربران انجمن.

babak_info
18-05-2009, 22:04
من بودم
شرکت ایرانی فلان (تبلیغ نشه) نماینده شرکت چند ملیتی فلان (باز هم تبلیغ نشه) که همکار و نماینده شرکت بوئینگ است می تواند هواپیماهای مناسب را با شرایط مناسب وارد ایران کند. (حتی از رجیستری خارج کرده و طرف خریدار می تواند آنرا به رجیستری ایران دربیاورد، در این حالت کلیه تعهدات شرکت باز هم پا برجاست)

شرکت ایرانی فلان حتی می تواند هواپیماهای نقدی را به صورت چند قسطی، اجاره به شرط تملیک و از دم قسط هم ارایه دهد، یا نه ! اوکی اجاره خالی، یا اجاره با خدمه هم می دهد.

این شرکت با ایرلاین های ایرانی تماس گرفته، اگر اجازه بدهید پته همه آنها را رو خواهم کرد، اما خوب، حرمت شکنی کار خوبی نیست، به تعدادی از پاسخ های دریافت شده از پس مذاکرات حضوری یا شفاهی دقت فرمایید: ...
:/) ایرلاین شماره یک: به تماس های مستقیم پاسخ نمی دهیم، شما باید با یکی از افرادی که مورد اعتماد این شرکت است وارد مذاکره شوید ما هواپیما ها را از آنها می خریم. (پورسانت آقایان فراموش نشود)

:/) ایرلاین دو: آقای مدیر عامل و معاون مدیر عامل هر کدام خواهش هایی دارند، مبلغ سیصد میلیون تومان می گیرم، چه کار انجام شود چه نشود، تا وارد مذاکرات شویم، ما نه LOI می دهیم نه ICPO امضا می کنیم، کار کردن با شما هم مایه آبرو ریزی است.

:/) ایرلاین سوم (نماینده شهر فلان) : ما خودمان از کارخانه فلان به صورت مستقیم خرید می کنیم.
شایان ذکر است این کارخانه در دو دهه پیش تعطیل شده
:/) همان ایرلاین دفتر اصلی: چی؟ شما هواپیما می فروشید؟ شما؟ خودتان؟ هواپیمای مدل یا کوچولو؟ واقعی؟ مسافربری؟ بزرگ؟ هواپیما یا قطار؟ (با قهقهه قطع می کند)

:/) ایرلاین چهارم: فردا تماس بگیرید.
فردا: پس فردا تماس بگیرید
پس فردا: حق العمل ما فراموش نشود (شرکت فروشنده جواب مثبت برای بار اول به این درخواست بی شرمانه می دهد)
دیگر به تماس های فروشنده جوابی داده نمی شود

:/) ایرلاین پنجم: پول نداریم، شما که اینقدر سرمایه دارید چرا آمدید توی کار هواپیما؟ بیایید با هم توی کار ساختمان شریک شویم، من حوصله ندارم در این مورد با شما صحبت کنم.

:-w ایرلاین آخری: می خواهیم، بله می خواهیم !
به به چه عالی ! می خواهیم !
جدا ! می خواهیم، ما را دعوت کنند برای قرارداد، آقا دست شما درد نکند، شما کجا بودید؟
آقا سلام، آقا ما این ها را می خواهیم، خداوکیلی این ها را به کس دیگری معرفی نکنید، اگر بفهمم به کس دیگری معرفی کرده اید از شما ناراحت می شوم.
راستی شماره سریال، شماره رجیستری را بدهید، چی؟ قرارداد؟ بابا ما که این حرف ها را نداریم ما با هم رفیقیم میای بیرون شام مهمون من؟
دستت درد نکنه شماره سریالش که خوش یمنه ایشالا خیر باشه، مال شرکت فلان بود آره ! این ها چرا اینجورین ! اصلا تحویل نگرفتند گفتن باید با شما صحبت کنیم، نه ! تماس نگرفنیم! می خواستیم ببینیم شما واقعا نماینده آنها هستید؟ دیدم که شکر خدا آره، خوب خرج هتل و شام با کیه؟ با ما؟ چرا؟ مگه ما مهمون نیستیم؟ شما بدین؟ چرا شما؟ اونها باید بدن ! نمی دن؟ باشه خرج هتل ما را خودتان بدید عیبی نداره.
پای میز مذاکره: نمی خواهیم
دو ماه بعد: ایرلاین فلان یک هواپیمای 20 ساله که مناسب آب و هوای ایران نیست خریداری کرد. این هواپیما سالی سه ماه اکتیو است، فلان جاش هم به خاطر بدی آب و هوا خراب شد، تقصیر آمریکاست که ما تحریم هستیم، تقصیر روس هاست که جنس بنجل میآد دستمون، تقصیر ترک هاست که هواپیمای آشغال به ما می فروشند. :x:

دوست گرامی اگر قانع نیستید لطفا بفرمایید تا در پیام خصوصی شماره همراهم را بدهم.

babi_747
18-05-2009, 23:18
salam babak ja lotfan shomare mobaileto be emaile man beferest tamas migiram

emint
18-05-2009, 23:52
بابک عزیز به نظر من روز روزی خورشید واقعی خودشو نشون میده. الان جریانات خیلی آلوده است...بی خیال بشیم بهتره

بامداد
19-05-2009, 09:09
تمام چيزهايي كه جناب بابك گفتند عين واقعيت تلخ كشور ما هست . البته ايشون برخي از چيزها رو به خاطر اينكه بسيار شرم آور هست رو ننوشته اند .

reza uk
19-05-2009, 10:41
salam babak ja lotfan shomare mobaileto be emaile man beferest tamas migiram

azizam manam mitonam shemaramoo baraton bezaram, khoda vakiliam emkanesho daram baraton a380 ejareh konam

بامداد
19-05-2009, 11:13
[quote="babi_747":1drmmyoe]salam babak ja lotfan shomare mobaileto be emaile man beferest tamas migiram

azizam manam mitonam shemaramoo baraton bezaram, khoda vakiliam emkanesho daram baraton a380 ejareh konam[/quote:1drmmyoe]

منظورت رو متوجه نمي شم ؟

شما قصدت كنايه زدن به بابك بوده ؟ اگر اين طوري هست چرا فكر مي كني كه بابك داره دروغ مي گه ؟

اگر كه نه خوشحال مي شم بدونم كه چطور مي توني 380 يا هر چيزه ديگري رو اجاره بدي و با چه شرايطي و از كدام شركتها و با چه روشي از دور زدن تحريمها ؟

shifter
19-05-2009, 12:01
بابك جان اين حقيقت مملكت امروز ما هست متاسفانه...! :((
فعلا هم گندش تو فوتبالمون در اومده اميدوارم در اين مورد هم يه روزي حقايق اشكار بشه...! :(

reza uk
19-05-2009, 14:39
na aziz hich kenayehi nabood, agee ejarey (khiss) be khahid mitonam ha,mon a 380 radif konam onam az 2ta sherkat baejazaton,dar zemin shooma moshkel tahrimo begzarid bee ohdey maa,darzemn ghateat yadki va bimeham dar khdmateton hastim,albateh tavajoh dashteh bashid faghat ghateat mosafer bari

babak_info
19-05-2009, 15:59
reza uk سلام
یه پیام خصوصی برای شما گذاشتم اما با وجود اینکه آنلاین شدید و پیامی در فروم گذاشتید اما به پیام من جوابی ندادید
لطفا جواب بدید (مرسی)

falcon7d
19-05-2009, 20:15
بله متاسفانه مافیای اقتصادی دامن هواپیمایی مارو گرفته افتضاح بزرگشم 310 های ایران ار هستند که دارن خاک می خورن پورسانتاش هم به جیب مبارک آقایان رفت آیا آب از آب تکان خورد؟ :-w :-w
بله درسته تحریم فقط بهانه ایست برای بعضی حضرات که جیباشونو پر کنند و گرنه توی این وضعیت اقتصادی دنیا تحریم کیلویی چند حاضرن یه هواپیما هم اشانتیون بدن اما بفروشن اینطور نیست؟ :-4

qubice
19-05-2009, 20:42
سلام بابک جان
شما تازه با این مسائل درگیر شدید و پیشنهاد می کنم اصلا خودت ناراحت نکن من هم مثل شما یک چند بار خاطره بد دارم و لی برو خداتو شکر کن هزینه هات فقط یک هتل و شام شد.
الان هم همان فوق سبک می فرستیم ایران بسه ...ولی اگر کسی خواست در جریان باشه ما هم 7 تا 737 و ارباس داریم که اگر درخواست باشه
در عرض 7 روز در فرود گاه امام در خدمت می باشد...

babak_info
19-05-2009, 21:27
هر کسی از نماینده شرکت فلان یک هواپیمای مسافربری بخره یک هواپیمای سبک سسنا اشانتیون ، آموزش خلبان و مهندس در اروپا هم اشانتیون ! آیا خریداری هست؟

emint
20-05-2009, 00:39
اگر شرایط به این گونه ای که دوستان عزیز فرمودن فراهم باشد باز هم یک مشکل وجود دارد. افرادی که صاحب قدرت در زمینه انتقال هواپیما به ایران هستند یعنی همان مافیای این قضیه هم به هر حال میبینند که مثلا شخص X داره از این را ه هواپیما وارد میکنه. پس قطعا آنها بیکار نخواهند بود و دست به خرابکاری میزنن تا جایی که به سود حرامی که میخواهند برسند.

آیا میتوان آنها را هم دور زد؟

روشن
20-05-2009, 02:05
:/)

viewtopic.php?f=55&t=15672 (http://www.aerospacetalk.ir/forum/viewtopic.php?f=55&t=15672)

@};-

babak_info
20-05-2009, 10:04
اگر شرایط به این گونه ای که دوستان عزیز فرمودن فراهم باشد باز هم یک مشکل وجود دارد. افرادی که صاحب قدرت در زمینه انتقال هواپیما به ایران هستند یعنی همان مافیای این قضیه هم به هر حال میبینند که مثلا شخص X داره از این را ه هواپیما وارد میکنه. پس قطعا آنها بیکار نخواهند بود و دست به خرابکاری میزنن تا جایی که به سود حرامی که میخواهند برسند.

آیا میتوان آنها را هم دور زد؟

آنها را نباید دور زد آنها را باید حذف کرد

من که هرچه در توان داشته باشم برای حذف آنها انجام خواهم داد، مطمئن هستم که الماس از آهن سخت تر است، آهن دست هر آهنگری را خراش می دهد، دست آهنگر می تواند دست زرگر را خرد کند، اما همین زرگر است که الماس را می تراشد و همین الماس است که در دست زرگر چون موم خمیر مانند است. مافیای هوانوردی ایران هرکس و هر چیزی باشد باید حذف شود و ما هم مثل کشور های آفریقایی، هندی، پاکستانی و چینی مثل آدم تجارت کنیم. (اسم این کشور ها را آوردم تا همه ما خجالت بکشیم، ما ها که این همه ایران ایران می کنیم وضعیتمان از این ها فیجع تر است)
رشوه یا پورسانت و میدان دادن به این مافیا ها در واقع کمک به نابودی بازار و صنعت هوانوردی و خیانت به همه مردم ایران و خاک وطن است.

emint
20-05-2009, 22:36
امیدوارم این طور باشد ولی کار بسیار سختی است. کسانی که از این افراد حمایت میکنند خود صاحب قدرت در ن.ظ هستند مبارزه با این افراد کار بسیار سختی است...

امیدوارم هرشخصی که برای حذف این افراد اقدام کرد در کارش موفق باشد.

babi_747
20-05-2009, 23:41
هر کسی از نماینده شرکت فلان یک هواپیمای مسافربری بخره یک هواپیمای سبک سسنا اشانتیون ، آموزش خلبان و مهندس در اروپا هم اشانتیون ! آیا خریداری هست؟
salam lotfan shomare ya emaile khod ra be in adress beferestid ba tashakor

babi_747@yahoo.com

khalilpour
25-10-2011, 14:17
سلام دوست عزيز . بنده خليل پور هستم دانشجوي خلباني .

گويا شما درزمينه ي خريد هواپيما فعاليت داريد

لطفا يك ايميل به من بزنيد . با تشكر فراوان .

c.khalilpour@yahoo.com