PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میزان علاقمندی شما به انجمن هوافضا چقدر است؟

Behrang
16-12-2008, 16:54
با سلام به دوستام خودم

در یک نظر سنجی قصد داریم بعد از 1600000 بازدید میزان علاقمندی شما به انجمن را بسنجیم

بخاطر عدم وجود گزینه نظر سنجی در بخش اخبار داخلي سايت و قوانين مجبور به انجام این نظر سنجی در این بخش از انجمن شدیم .
لطفا در این نظر سنجی شرکت فرمایید

هرگونه پیشنهاد مورد نظرتان را در این تاپیک قرار دهید

با تشکر فراوان

Shahrokh
16-12-2008, 18:32
براي من كه تصور يك شبانه روز بدون اين سايت بدون معني هست.

اولين كاري كه بعد از بلند شدن از خواب و قبل از رفتن به خواب ميكنم سر زدن به اينجا هست.

در طول روز هم هر وقت كه پاي كامپيوتر باشم تو سايت هستم. 10 بار در دقيقه، 20 بار دقيقه .... نميدونم خيلي زياد !

emint
16-12-2008, 19:23
من كه اگر به اين سايت سر نزم شب خوابم نميبره. خدايي من جذب اين سايت شدم هر جا كامپيوتر گيرم بياد ميپرم تو.

echo
16-12-2008, 22:04
یک سوال ، مگه زندگی بی aerospace معنا دارد؟
علاقه مندی من اونقدری است که هر وقت می یام خونه قبل لباس درآوردن باید بیام aerospace یا اگه یک روز بنا به دلیلی نتونم به سایت سر بزنم احساس می کنم یه کار نا تمومی دارم و شب خوابم نمی بره .
aero space :-14 :-14 :-20 :-20

Capello
16-12-2008, 22:18
این سایت زندگیه منه....!!!

airstar
16-12-2008, 23:23
حالا شما بانیان سایت که حق آب و گل دارید.نوچه ای که من باشم هم حد اقل روزی دوبار رو سر می زنم.زندگی بدون Aerospacetalk.ir برای من یکی بی معنیه.
البته دوستان کمتر بحث رو به سیاست بکشونند(یا اگه نکشند) خیلی عالی میشه.

Behrang
16-12-2008, 23:58
حالا شما بانیان سایت که حق آب و گل دارید.نوچه ای که من باشم هم حد اقل روزی دوبار رو سر می زنم.زندگی بدون Aerospacetalk.ir برای من یکی بی معنیه.
البته دوستان کمتر بحث رو به سیاست بکشونند(یا اگه نکشند) خیلی عالی میشه.

airstar عزیز هیچ وقت رو خودت اسم نوچه نگذار ~x( ~x( ~x( ~x(

در صورت تکرار .......

منتظر نظرت باقی دوستان هستیم

airstar
17-12-2008, 00:09
خاک پا چطوره؟ باب میل میباشد؟

Persian Gulf
17-12-2008, 00:20
من انقدر علاقه مندم که روزی کم کم 5-6 باری این سایت رو چک می کنم.
من هر چی اطلاعات در مورد هوافضای ایران دارم رو مدیون این سایتم.
وقتی تابستون اومده بودم تهران و با سرعت کم اینترنت روزی 1 بار سایتو چک می کردم واقعا عزا گرفته بودم.
البته این رو هم بگم که این سایت بدون اشکال هم نیست. و اشکالاتی دارد که انشاالله در آینده برطرف شوند.

Behrang
17-12-2008, 00:33
خاک پا چطوره؟ باب میل میباشد؟

airstar عزیز. شما یک شخصیت بسیار والا مقام و با دانشی هستی و درست نیست که خودت رو اینجوری خطاب کنی. انجمن با وجود شماها بیشتر و بیشتر پا میگیره. امیدوارم که در همه جا و در هر شرایطی بتونیم سایت رو پر رونق نگه داریم.

این سایت برای من هم بسیار با اهمیته و با اینکه سعی کردم بخاطر کار زیادم از پستهای خودم کم کنم و کمتر به سایت سر بزنم اما نمیتونم ترک کنم :D :D

persian gulf عزیز . اگر ممکنه اشکالات سایت رو هم بیان کنید ( منظور اشکالات فنی نیست ) در این تاپیک جوابی داده نمیشه اما حتما بررسی میشه و در صورت لزوم در تاپیک دیگری پاسخ داده خواهد شد.

Persian Phoenix
17-12-2008, 05:50
ببخشید که خیلی رک میگم: یه زمانی (2-3 سال پیش) رؤیایی ترین وبسایت و فروم فارسی رو نت بود (برای من و خیلیای دیگه)، متأسفانه بدلیل اشباع تو بعضی موضوعات و از همه مهمتر گرافیک بشدت زشتش (!!!) دیگه صفای گذشته رو نداره. (یادش بخیر 3 سال پیش یه پس زمینه آبی خوشگل داشت و تصاویری از فانتوما، تایگرا، تامکتا، و هرکولسا اون گوشه بالا سمت راست میومد. عالمی داشتیم آقا با این سایت). به همه برو بچز نازنین این فروم توصیه میکنم قدر این محبوبیت رو بدونن و با یه تغییرات جزیی همچنان این فروم رو بیرقیب نگه دارن. یا علی!

ممنونم جناب تقی پور

mohammadATR
17-12-2008, 11:11
این سایت home page من هست هر وقت connect میشم اول aerospacetalk.ir بعد........

3iavash
17-12-2008, 11:37
من هر وقت تو اینترنت باشم به این سایت سر میزنم و واقعاً اطلاعات خیلی خوبی از این سایت بدست آوردم. ممنون از دست اندر کاران سایت.
این لوگو هم تقدیم به سایت از طرف من:

http://www.picbaran.com/files/ntpfbtoqf6ry4w21rh73.jpg

ممنونم سیاوش جان

S.M.J.Tabib
17-12-2008, 11:52
معتاد معتادیم
اینجا رو حتی توی خیابون با موبایل توسط اینترنت وایرلس wireless هم مصرف می کنیم.
:)) :)) :))

S.M.J.Tabib
17-12-2008, 11:54
من هر وقت تو اینترنت باشم به این سایت سر میزنم و واقعاً اطلاعات خیلی خوبی از این سایت بدست آوردم. ممنون از دست اندر کاران سایت.
این لوگو هم تقدیم به سایت از طرف من:

http://www.picbaran.com/files/ntpfbtoqf6ry4w21rh73.jpg
به به چه لوگوی قشنگی به نظر من رنگی شا بکنید قشنگتر است

NAVID_HO
17-12-2008, 12:46
انجمن ایرواسپیس تاک یکی از انجمن های خوب و معتبر در زمینه ی هوافضا است. متاسفانه چون من به هوانوردی غیر نظامی علاقه ی زیادی ندارم خیلی در این سایت فعلالیت ندارم ولی مباحث رو دنبال میکنم
در بخش نظامی به نظرم اگر دوستان یکمی با هم محترمانه تر و بدور از جنجال صحبت کنند کار بهتر پیش میره
نمیدونم چرا همیشه در اخر تاپیکهای نظامی در این سایت بحث ها جناحی میشه و از حالت علمی خارج میشه؟
البته دادن اطلاعات بدون مدرک و همچنین نظر دادن با تعصب رو در در این امر دخیل میدونم
در کل سایت خوبیه به خصوص برای اینکه اسپاتر ها در این سایت فعالند. جا داره همینجا از همه ی اسپاتر ها به خصوص Iranin-Spotters و به خصوص جناب محمد رزازان و شهرام تشکر کنم. عکس های شما در بخش نظامی فوق العاده است

سپاسگزارم نوید جان

Behrang
17-12-2008, 21:57
این پست رو گذاشتم برای اینکه تاپیک بالا بیاد. فقط 39 تا رای؟ :-w :-w :-w :-w

airbus007
18-12-2008, 00:36
برادر عزیز ما خواستیم 10 بار تو این رای گیری شرکت کنیم اما سیستم شما اجازه نمیده؟!! ;) :D

3iavash
18-12-2008, 01:08
آقا امروز بدجوری ویر فوتوشاپ مارو گرفته بود :D
این هم رنگ دیگه از لوگو:

http://www.picbaran.com/files/1ia5gyfc1bktlsw3z11d.jpg

http://www.picbaran.com/files/2b5ktqknpecc866ei0do.jpg

اینم همون قبلیه با یکی دو تغییر جزئی:

http://www.picbaran.com/files/06jtl1vfl453859be7cj.jpg

AMG
18-12-2008, 01:25
من رایم رو دادم ولی انگیزه بنیادینش رو هم دوست دارم بگم.

....برای یاداوری٫ بد نیست بدونیم که تنها ۱۰ سال پیش بدست آوردن هر گونه آگاهی تازه از رویدادهای هوایی ایران اگر شدنی نبود٫ دستکم بسیار دشوار بود. در سال ۲۰۰۸ ولی ٫ تارنماها و انجمنهای زیاد دیگه ای رو هم خوشبختانه هم اکنون میبینیم.

ولی به گمان من این انجمن ماست و دوستان خوب ما که بیشتر از هر انجمن و یا تارنمایی تازه ترین رویدادها رو با فرتور و...برای ما و جهانیان در دسترس میگذارند.

در جهان و زمانی که کمتر از توانمندیهای جوانان ایران یادی میشه٫ زمانیکه خبرگذاریهای خودمون هم یا نمیگویند و یا اگر میگویند آنقدر نادرست میگویند که ایکاش نمیگفتند (فارس و ...و...) این انجمن ماست و دوستانی همانند ماه٫ علی حیدری٫ کاپلو٫ جی اس اف٫ مرتضی٫ بهرنگ٫ س م ج طبیب٫ اف۱۴ تامکت٫ رزازان٫ سیاوش٫محمود مختاری٫ شاهرخ٫ رضا٫.... (که دلم میخواهد از تک تکشان نام ببرم ) که پرچم را با آگاهی رسانی درست و زود برافراشته نگاه داشته اند.

دست همه مریزاد و امیدوارم که از این هم که هست بهتر شویم.

Persian Phoenix
19-12-2008, 01:40
برای یاداوری٫ بد نیست بدونیم که تنها ۱۰ سال پیش بدست آوردن هر گونه آگاهی تازه از رویدادهای هوایی ایران اگر شدنی نبود٫ دستکم بسیار دشوار بود. در سال ۲۰۰۸ ولی ٫ تارنماها و انجمنهای زیاد دیگه ای رو هم خوشبختانه هم اکنون میبینیم.
این نکته ای که آقا/خانم AMG گفتند رو میخواستم بگم که یادم رفتم. به زبون خودم اینجوری میشه: تو زمستون 83 (یعنی دقیقا 4 سال پیش) که حجم سایتهای پارسی تو همه زمینه ها (اعم از وبسایت و وبلاگ و کلا هر چی رو WWW بود ) تقریبا 1000/1 حجم فعلیش بود، وقتی که تو وبسایتای درب و داغون و ضعیف پارسی ای که راجع به هوانوردی بود، به یه همچین فرومی برخورد میکردی یاد این بیت از لسان الغیب میافتادی که میگفت:"ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد/ دل رمیده ما را انیس و مونس شد"! خاطره ها داریم با این فروم!!!!!!! :))
جدی میگم واقعا ذیقیمته؛ هر کی میاد این تو به هر نیتی چیز یاد میگیره، واقعا میگم. دوستای عزیز ظرفیتای این سایت خیلی بیشتر از این حرفاست، هواشو داشته باشید! :-79

Behrang
08-01-2009, 21:11
انگار همین دیروز بود که به اتابک گذشتن تعداد پستها از 50000 پست رو تبریک گفتیم و حالا تعداد پستهای داخل سایت با سرعت هرچه تمام تر در حال افزایشه و از 90000 عبور کرده و بزودی از 100000 پست عبور خواهد کرد.

مراتب تقدیر و سپاس بنده را پذیرا باشید. این مطلب رو به همه کاربران و دوستان خوب خودم در انجمن تبریک میگم و مخصوصا به اتابک عزیز که با تمام گرفتاریهایی که داره تا اکنون تونسته انجمن رو به یکی از بهترین انجمن های تخصصی پارسی زبان تبدیل کنه ( البته به کمک همگی دوستان )

امیدوارم ......... @};- @};- @};- @};- @};- :-1 :-1 :-1