PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی درباره انجمن اخبار// لطفا حتما شرکت فرمایید

Behrang
09-11-2008, 09:20
از دوستان عزیز خواهشمندم در نظر سنجی فوق شرکت نمایند تا نحوه ادامه فعالیت انجمن اخبار مشخص بشه. از تمامی دوستانی که در این نظر سنجی شرکت میکنند سپاسگزارم :-20 :-20 :-20 :-20 :-20

Behrang
09-11-2008, 11:05
لینک تاپیک مربوط به این نظر سنجی:

http://aerospacetalk.ir/forum/viewtopic.php?f=37&p=93396#p93396

Behrang
09-11-2008, 15:42
امیدوارم دوستان بیشتری در این نظر سنجی شرکت کنند تا بنده به یک جمعبندی مشخصی برسم

3iavash
09-11-2008, 22:03
به نظر من هر دو باید باشه.
اخباری که به نظر اهمیتش بیشتره در تاپیک جداگانه و اخبار کم اهمیت تر در یک تاپیک مشترک.

Behrang
23-12-2008, 14:53
تعداد اخبار انجمن و تاپیکهای اون از مرز 2000 تاپیک فراتر رفت. از همه کسانی که در این مدت به پربار شدن این بخش از انجمن یاری رسانده اند کمال سپاس را دارم. امیدوارم که تعداد تاپیکهای این بخش از انجمن از 20000 تاپیک هم فراتر بره @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

emint
23-12-2008, 17:48
بهرنگ عزيز من به دومي راي دادم اونجوري بهتره البته شايد مشكل فضا بوجود بياد ولي قابل حل شدنه

ولي در كل كارت عاليه حرف نداره از محشر هم رد كردي. موفق باشيد @};- @};- @};- @};- @};-

Behrang
22-05-2009, 16:25
سلام خدمت دوستان .

تصمیم گرفتیم که وضعیت تاپیک های اخبار رو مقداری با کمک همه دوستان تغییر بدیم :

برای هر یک از فرودگاههای ایران یک تاپیک جداگانه ایجاد خواهد شد ( این کار مدتی است که در حال انجامه و عنوان یک سری از تاپیکها به : " اخبار مربوط به فرودگاه ......" تغییر پیدا کرده )

برای ایرلاین های معروف دنیا نیز تا حد ممکن یک تاپیک اختصاصی ایجاد خواهد شد ( این کار نیز مدتیه که درحال انجامه )

اخبار مربوط به پرواز عتبات و حج هم هرکدام در یک تاپیک مجزا گرد آوری خواهد شد تا تاپیکهای متعددی ایجاد نشه .

بابت اخبار مربوط به همسایگان جنوبی خلیج همیشه فارس هم یک تاپیک جداگانه ایجاد شده است که از دوستان خواهشمندم از اون تاپیک استفاده کنند

سعی خواهیم کرد که برای هر کشوری هم یک تاپیک مجزا برای اخبار مربوط به صنعت هوافضای اون ایجاد کنیم . این کر برای دوکشور هندوستان و ترکیه توسط میلاد خان منافی گل و امین موثقی عزیز ایجاد شده که امیدوارم استمرار پیدا کنه .

فقط امیدوارم که تغییر به این حالت باعث عدم ارسال پست غیر خبری توسط دوستان نشه .

این مواردی بود که به ذهن بنده برای عملکرد بهتر انجمن اخبار رسیده . از دوستان خواهشمندم که برای بهتر شدن وضعیت انجمن اخبار و تغییر از وضعیت گنگ فعلی پیشنهاد های خودشون رو مطرح کنند

:) :) :) :) @};- @};- @};- @};- @};-

Hossein-M
22-05-2009, 18:50
این عمل از تشکیل موضوعات تکراری جلوگیری میکند هر چند زحمت شما زیاد میشود . موفق باشید .

Behrang
24-09-2009, 15:13
تعداد پستهای انجمن اخبار هوافضا به 12000 پست رسید.

امیدوارم با کمک دوستان این روند ادامه پیدا کنه

Mahmood Mokhtari
28-09-2009, 18:45
با سلام
ضمن عرض خسته نباشید به شما مدیر محترم انجمن اخبار هوا و فضا
راه کار حضرتعالی را تایید میکنم و اجازه میخواهم یک پیشنهاد عرض نمایم.
برای کاربران یافتن مباحث مناسب برای درج خبر مشکل خواهد بود. علیرغم وظیفه ای که در شورای هوانوردی بر عهده دارم و طبعا از تسلط بر انجمن ها کم بهره نیستم برای بنده نیز بسیار پیش آمده که یک خبر را در کدام مبحث درج نمایم یا برای یافتن مبحث مناسب دچار مشکل بوده ام.
بدین سبب پیشنهاد میکنم یک مبحث با " عنوان اشتراک خبر " ایجاد گردد.
دوستان بدون هیچ جستجویی بتوانند هر خبری را در آن درج نمایند و سپس شما قبول زحمت فرموده و هر یک از پست ها را برش داده و به مبحث مناسب آن منتقل فرمایید.
با این حساب پست تکراری نخواهیم داشت و حقوق کاربران هم ضایع نخواهد شد و در نهایت , این انجمن تحت مدیریت توانای حضرتعالی خواهد بود.
با احترام

hadi mekanik
29-09-2009, 09:49
بهرنگ جان خسته نباشي,
منم يه پيشنهاد براي بخش اخبار دارم اونم ايجاد زير انجمن اخبار فرودگاههاي كشوره
اينجوري پيدا كردنشون و قرار دادن اخبار مربوط بههر شهري راحتتره.
ديگه اينجوري هم به جنابعالي كمتر زحمت پيدا كردنشونو ميديم.

Behrang
29-09-2009, 16:13
از اظهار نظر تمامی دوستان ممنونم .

پیشنهاد استاد مختاری گرامی با بررسی امکانات جدید سایت عملی خواهد شد .

در مورد نظر هادی عزیز هم بزودی تاپیک تمامی فرودگاههی ایران از انجمن خبر به انجمن فرودگاهها منتقل خواهد گردید