PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام ممنوعيت تردد هواپيماهاي مسافربري ارمنستان از حریم هواي

Iman
17-11-2007, 15:22
ترکيه تردد هواپيماهاي ارمنستان از حریم هوايي اين کشور را ممنوع کرد.
به گزارش واحد مرکزي خبر از باکو، خبرگزاري توران امروز بنقل از خبرگزاري دولتي "آرمن اينفو" ارمنستان خبر داد: ترکيه از روز 22 آبان عبور هواپيماهاي مسافربري شرکت "آرم آويا" (شرکت هواپيمايي دولتي ارمنستان) را در مسير ايروان – آللپو، ايروان – بيروت و بالعکس تا زمان نامحدودي ممنوع اعلام کرده است. براساس اين خبر، آنکارا وجود مشکلات فني را علت اين ممنوعيت دانسته است. در همين حال ارامنه معتقدند که تلاش هاي ايروان براي به رسميت شناخته شدن "نسل کشي ارامنه" در سال هاي جنگ جهاني اول به دست ترکيه عثماني مهمترين دليل اتخاذ چنين تصميمي است

Capello
17-11-2007, 16:51
امیدوارم فقط در مورد آرماویا باشه ...
ماهان تعداد زیادی هواپیما با رجیستر ارمنستان داره....
گو اینکه این هواپیما اونطرف تر از ترکیه یعنی اتحادیه اروپا نمی تونن پرواز کنن...!

sspilot
17-11-2007, 19:12
با سلام -دوستان یم سوال:چرا ماهان از ریجسترEKاستفاده میکنه علت این ریجسترهای عجیب غریب ماهان چیست F-ojhhوF-OJHIملکی نیستند چرا از این ریجستر ها ایتفاده میکنه

sspilot
17-11-2007, 19:13
با سلام -دوستان یه سوال:چرا ماهان از ریجسترEKاستفاده میکنه علت این ریجسترهای عجیب غریب ماهان چیست مگهF-ojhhوF-OJHIملکی نیستند چرا از این ریجستر ها ایتفاده میکنه

Capello
17-11-2007, 19:32
F-OJHH و F-OJHI کاملا ملکی هستند ... منتها تا اونجایی که یادمه نزد یک شرکت فرانسوی حالتی مانند تضمین دارند... دقیقش رو جناب تامکتر براتون توضیح بدن بهتره...

برای رجیستر های EK- مراجعه کنید به پست شماره 14 :

http://www.aerospacetalk.ir/forum/topic5744.html

و همچنین :

http://www.aerospacetalk.ir/forum/topic5831.html

sspilot
17-11-2007, 20:38
capelloعزیز ممنون از شما- مگه EX-301ملکی نیست چرا نوشتید اجاره شده از قرقیزستان

Iman
17-11-2007, 20:59
طبق آخرین خبری که من بدستم امد این تحریم هوایی فقط مال کشور ترکیه می باشد .

یعنی هواپیمایی ارمنستان اجازه ورود به حریم هوایی ترکیه را ندارد .

Capello
17-11-2007, 21:01
دوست خوب من اون هم ملکیه...
اگر دقت کنید EK- ها رو هم نوشتم اجاره شده از Blue Airways...
اون چیزی که ظاهر قضیه است توی اون لیست نوشته شده ...
وگرنه باطن قضیه رو تقریبا همه میدونند ...

خواستم اون لیست دست نخورده بمونه...

EX-301 هم قرار بود EK- بشه نمیدونم چی شد که نشد...

sspilot
18-11-2007, 03:02
capelloعزیز شرمنده انقدر سوال میکنم حرفهای زیادی در مورد این ایرباس ها شنیده بودم خلاصه این که گیج شده بودم-با تشکر فراوان از شما-موفق باشید