PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آگهی ها و فرمهای پذیرش مهمانداری هواپیما در شرکت های هواپیمائی

ماه
19-08-2007, 20:49
http://i13.tinypic.com/6azm5hz.jpg
بمنظور آموزش مهماندار هواپیما ، شرکت مهمانداری هما 100 نفر داوطلب زن ومرد پذیرش میکند.

مدت این دوره 4 ماه است. و هزینه های مربوطه در ابتدای دوره اخذ خواهد شد.
شرکت مذکور پس از پایان دوره هیچ تعهدی برای استخدام این فارغ التحصیلان ندارد.

http://portal.iranair.com/DesktopModule ... 8_Form.pdf (http://portal.iranair.com/DesktopModules/News/AttachmentFile/nu4nrx2gejfe4t3k4e25xz55135648_Form.pdf)

Celine
08-01-2009, 13:15
داوطلبان آقا بايد اين شرايط را دارا باشند:
قد:حداقل 170سانتي متر
مهارت در خواندن ونوشتن زبان انگليسي
داشتن مدرك ديپلم به بالا
وضعيت تاهل:مجرد
دست كم 7سال در خدمت شركت بودن به عنوان مهماندار
داشتن كارت پايان خدمت يا معافيت غير پزشكي

داوطلبان خانم بايد اين شرايط را دارا باشند:
قد:حداقل 163سانتي متر
داشتن مدرك ديپلم به بالا و ترجيحا ليسانس زبان انگليسي يا عربي :-4
وضعيت تاهل:مجرد

PinPin
08-01-2009, 14:01
ضمن تشكر از خانم مرجان گرامي...
ميخواستم بپرسم چرا بايد هنگام استخدام مجرد باشند؟
و اينكه چرا در شرايط بانوان "ترجيحا لسانس" امده اما در اقايان نيومده؟
با تشكر

Celine
08-01-2009, 14:54
مجرد بودن براي خود فرد تو اين كار مناسب تر هست چون مثلا خانم متاهل تمام زمانش به خودش اختصاص نداره و بايد زماني براي همسر و فرزند هم بگذاره و ترجيحا مجرد باشند بهتر هست.در مورد سوال دوم براي ليسانس چون آقايوني كه سربازي رفتند از لحاظ سن و درس و محدوديت سني اين كار يه مقدار مشكل ايجاد ميكه ولي اينم بگم كه آقايون ليسانسه هم زياد در بين همكارام هستند

mohammad razzaghi
08-01-2009, 15:35
سلام دوست عزیز
میخواستم ببینم این فرم برای استخدام در شرکت خاصی هست، یعنی الان در حال استخدام هستند ؟؟
برای این میپرسم که خواهر من تصمیم داره این شغل رو انتخاب کنه و شرایطش رو هم داره.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
البته میدونم که هما در حال ثبت نام هست ولی یکی از شرایط هما رو متاسفانه خواهر من نداره.

Celine
08-01-2009, 15:55
سلام دوست عزیز
میخواستم ببینم این فرم برای استخدام در شرکت خاصی هست، یعنی الان در حال استخدام هستند ؟؟
برای این میپرسم که خواهر من تصمیم داره این شغل رو انتخاب کنه و شرایطش رو هم داره.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
البته میدونم که هما در حال ثبت نام هست ولی یکی از شرایط هما رو متاسفانه خواهر من نداره.
اين فرم هواپيمايي ماهان بود كه از روي سايت خود ماهان ميتونيد هر زماني كه احتياج به نيرو داشتن اقدام كنيد چون فرم رو بايد از طريق اينترنت پر كنيد.

Celine
26-01-2009, 03:58
یک شرکت معتبر هواپیمایی برای تکمیل کادر مهماندار خود احتیاج به تعدادی آقا وخانم باشرایط زیر دارد:
1-مدرک لیسانس مترجمی زبان با معدل بالای 14
2-حداکثرسن24 سال
3-حداقل قد170 سانتی متر
4-ترجیحا ظاهری آراسته :-17

آگهی استخدام مهماندار خانم ایرانی در هواپیمایی قطر:
یكی از شرایط استخدام، داشتن حداقل قد ۱ متر و ۷۵ سانتیمتر است كه از بین خانمهایی بین ۲۰ تا ۳۰ ساله استخدام میشوند.

faride
26-01-2009, 14:56
قد بالای 175 واقعا زیادیه!البته حتما دلیل منطقی برایش هست که من نمیدونم.یک دلیلی مهمتر از زیبایی اندام.

Shahrokh
26-01-2009, 15:20
مهماندارها مسلماً بايد از قدرت بدني كافي هم بر خوردار باشن تا در مواقع اضطراري بتونن به مسافرها كمك كنن. مرجان خانوم در اين مورد آيا تمرين و يا پروسيجر خاصي وجود داره كه آمادگي بدني مهماندارها هم حفظ بشه و يا اين مساله در نظر گرفته نميشه؟

Celine
26-01-2009, 16:00
شاهرخ عزيز دليل اصلي كه مهمانداران بايد قد بلند باشند در مواقع اضطراري هست كه بتونند مثلا از روي صندلي ها حركت كنند چون پاهاي كشيده دارند و اينكه اگر در راهرو هواپيما ازدحام بود بتونند از روي صندلي ها حركت كنند و علاوه بر اينها مسلما قد بلند زيبا تر هست :-1
و براي اينكه تناسب اندام حفظ بشه اگر كسي دچار اضافه وزن بشه به دكتر هواپيمايي معرفي ميشه و رژيم غذايي همراه با مرخصي اجباري به شخص داده ميشه تا به حالت اوليه تا حدي برگرده...

Shahrokh
26-01-2009, 16:09
ممنون

آيا براي آمادكي جسماني تمرينهاي خاصي هم انجام ميشه؟ مثل بدنسازي و يا دويدن كه در مواقع اضطراري مهماندارها بتونن براي كمك به مسافرها استفاده كنن؟و مشكلي از بابت ضعف توان ماهيچه اي و نيز تنفسي براشون پيش نياد؟ چون مسلماً جابجا كردن يك فرد آسيب ديده به زور بازو نياز داره هم چنين فعاليت سريع اونهم در هواي آغشته به دود به توان تنفسي بالا نياز داره

Celine
26-01-2009, 16:13
متاسفانه خير اين عمل از سوي هواپيمايي ها انجام نميشه ولي هر كسي ميتونه خودش برنامه ريزي كنه براي آمادگي جسماني بدنش

Shahrokh
26-01-2009, 16:29
باز هم ممنون

همونطور كه خودتون بهتر ميدونيد اصلي ترين وظيفه مهمانداران مديريت كابين در شرايط عادي و خصوصا شرايط اضطراري است. در ايران چند درصد افرادي كه وارد اين حرفه ميشن به اين مساله توجه ميكنن؟
حدودا 7-8 سال پيش كيش ار كلاسهاي زباني رو براي عموم برگزار ميكرد. من هم يكي دو سالي اونجا درس ميدادم. يكي از ساختمونهاي اونجا (ساختمون شماره 1 كنار جردن كه الان هم هنوز هست) هم كلاس عمومي داشت و هم كلاسهاي مخصوص مهماندارها و گاهي وقتها دانشجوهاي مهمانداري رو ميديدم. راستش اصلا بهشون نميومد كه در مواقع اضطراري از پس مديرت كابين و هدايت مسافرها بر بيان. بسياري از اونها جثه كوچيكي داشتند و به غير از اين مساله از لحاظ شخصيتي اصلا قوي به نظر نميرسيدن و بر داشت هر كي كه اونها رو ميديد اين بود كه براي تفريح وارد اين حرفه شدن. اين نكته اي كه ميگم هم شامل آقايون هست و هم خانومها. بسياري از آقايوني هم كه دانشجو بودن خيلي نحيف و لاغر اندام و فاقد قواي جسماني بودن.
آيا شما هم با اين مساله روبرو شده ايد؟ و اينكه روحيه همكارانتون و آمادگي مقابله با شرايط اضطراري چگونه است؟ آبا خودتون تا حالا با شرايط اضطراري روبرو شده ايد؟

Celine
26-01-2009, 16:44
تا امروز كه پروازهام همه بدون مشكل انجام شده ولي دقيقا با هاتون هم عقيده هستم بعضي از همكاران هم جثه ضعيفي دارند و هم سن كم و البته اينم بگم كه تا توي شرايط نباشيم هيچ كسي نميتونه بگه اين خانم يا آقا از پس شرايط بر نميان ولي در ظاهر بله خيلي پيش اومده كه ديدم و دارم ميبينم كه هم ضعيف هستند از نظر جسماني و هم قدو قامت متوسطي دارند

mohammadATR
24-11-2009, 17:19
http://kishairline.com/registers/register1.htm شرکت کیش ایر برای تکمیل کادر پروازی خود از مهمانداران واجد شرایط دعوت به عمل می آورد.

Capello
24-11-2009, 18:34
دوست من این انجمن فقط برای اخبار ناوگان کیش ایر است .. این آگهی باید در انجمن مهمانداری باشد .

منتقل شد .

تاپیک زیر را بخوانید :

http://www.aerospacetalk.ir/vb/showthread.php?t=33256

mohammadATR
27-11-2009, 18:51
خیلی ممنون جناب Capello از دوستان عذر خواهی می کنم.

Carol
06-12-2009, 09:25
لطفابه من کمک کنید میخوام مهمانداربشم.امامدرک مهمانداری ندارم.به غیرازماهان شرکت دیگه ای هم هست که مهمانداربخواد؟

WhiteSwan
06-12-2009, 13:27
لطفابه من کمک کنید میخوام مهمانداربشم.امامدرک مهمانداری ندارم.به غیرازماهان شرکت دیگه ای هم هست که مهمانداربخواد؟

دوست عزیز،
اطلاعیه ای که mohammadATR قرار دادند مربوط به کیش ایره، ایران ایر هم به صورت دوره ای آگهی پذیرش دوره تربیت مهماندار روی وبسایت این شرکت قرار می ده. پیشنهاد می کنم چند وقت یکبار سری به www.iranair.com بزنید.

Jimbokhepel
23-12-2009, 22:47
http://www.mahan.aero/new_site_images/home_rotate_banner_fa_14.jpg

از روز دوشنبه 1 دی ماه تا انتهای روز شنبه 12 دی ماه 1388، شرکت هواپیمایی ماهان، در رشته مهمانداری استخدام می نماید.

اطلاعات بیشتر:
http://www.mahan.aero/members/fa/login.asp?message=endsession

Carol
20-01-2010, 21:24
میشه به من آدرس سایت هواپیمایی آتا روبدید!
متشکرم

Henrik
26-01-2010, 16:34
با سلام
می خواستم بدونم کسی خبر نداره اسامیرو کی اعلام میکنن؟در روز امتحان بارها اعلام کردن که حداکثر تا 6 بهمن اعتام میکنن ولی هنوز خبری نیست؟از عزیزان اگه کسی خبری داره اعلام کنه در این رابطه ممنون میشم تا عزیزانیکه از جمله خود من از نگرانی خلاص بشن مرسیییی@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Carol
26-01-2010, 19:30
با سلام
می خواستم بدونم کسی خبر نداره اسامیرو کی اعلام میکنن؟در روز امتحان بارها اعلام کردن که حداکثر تا 6 بهمن اعتام میکنن ولی هنوز خبری نیست؟از عزیزان اگه کسی خبری داره اعلام کنه در این رابطه ممنون میشم تا عزیزانیکه از جمله خود من از نگرانی خلاص بشن مرسیییی@};-@};-@};-@};-@};-

سلام به دوستان
ازآنجایی که من هم فرم اینترنتی را پرکرده بودم وپیگیر این مساله بودم بایدخدمت دوست گلم بگم که اولا به کسانی که میخواستند زنگ زدن وآنها برای گرفتن کارت ورود به جلسه رفتن و اگه اشتباه نکنم 3بهمن آزمون بوده.اگه الان بروید توی سایتشون قسمت بانک مشاغل دلیل انتخاب نکردن بعضی هارو نوشته....مثلا چون بنده متولد68 بودم ولی همه ی شرایطم درست بود بازم قبولم نکردن.
موفق باشید.@};-

Celine
26-01-2010, 21:16
سلام
اسامی داخل سایت ماهان میباشد و کسانی که قبول شدند برای مصاحبه آماده میشن.

Henrik
27-01-2010, 15:50
اسمان ارام عزیز منظورم اعلام نتایج بودش که خدارو شکر قبول شدم
مرسی بهر حال@};-

Celine
27-01-2010, 16:48
henrik دوست گرامی

موفقیت شما رو جا داره تبریک بگم و اینکه امیدوارم از خان آخر هم که مصاحبه هست سربلند بیرون بیاید.

Celine
28-01-2010, 11:25
زمان مصاحبه برای پذیرفته شدگان

http://www.privateimage.com/images/lonbo0kyj6s8ce8p6vq_thumb.gif (http://www.privateimage.com/viewer.php?file=lonbo0kyj6s8ce8p6vq.gif)

Henrik
29-01-2010, 18:24
سلام
خیلی از شما ممنون هستم خواهر عزیز لطف کردین همینجا از شما کمال تشکر و سپاسگذاری دارم خیلی منو راهنمایی کردین ان شا الله همیشه زنده باشین خداوند حامیتون باشه@};-@};-@};-@};-@};-@};-:-79

Henrik
02-02-2010, 18:02
با سلام به عزیزان
از دسته گل هایی که مصاحبه مهمانداری ماهان دارن ایا کسی هست؟کسی مصاحبه داده؟
یا عزیزی میدونه مصاحبه در چه رابطه هایی هست؟مصاحبه من روزای اخر افتاده:-S ممنون میشم راهنمایی کنین:-S@};-

Henrik
07-02-2010, 16:13
سلام
اولویت های دوم ازمون مهمانداری ماهان در سایت ماهان:http://www.mahan.aero/members/fa/login.asp?message=endsession
قرار داده شده عزیزانیکه شرکت کردن اولویت اول قبول نشدن میتونن چک کنن مرسی:-20:-4>:D<<:-P

Ehsan-shafiei
14-03-2010, 22:24
با سلام.
میخواستم بدونم کسی از دوستان راجع به دور بعدی استخدام مهماندار در ماهان اطلاعاتی داره؟اگه راهنمائی کنین ممنون میشم.

ab2aero
18-03-2010, 03:05
دور بعدی که با خداست ولی مثل اینکه سالی یه بار 150 نفری رو میگیره آخرای سال اعلام می کنه سال های هشتادو هفت و هشتادو هشت که اینطوری بوده

Ehsan-shafiei
23-03-2010, 15:23
ممنون ازشما ولی انگار میگفتن 6ماه دیگه دوباره اگهی داره؟؟؟

Henrik
25-03-2010, 20:18
سلام
دوست عزیز اذر و دی منتظر باش دوره بعدی شروع میشه
از سایت خود ماهان میتونی چک کنی و عزیزان هم توی همین سایت اطلاع رسانی میکنن:01 (27):

ab2aero
27-03-2010, 03:09
ببین منتظر آگهی دادن نشو... خودت برو تو سایت ماهان ، قسمت jobs ، یک اکانت دریافت کن یعنی فرمش رو پر کن خودشون که وقت اش برسه بهت زنگ میزنن . خود من که اینکار رو کردم. یعنی بین فرم پر کردن و زنگ زدن اونها یه 7-8 ماهی برای من طول کشید. در ضمن تو این مدت زبان ات رو قوی کن. زبان براشون خیلی مهمه یعنی اول اونایی رو میگیرن که لیسانس زبان دارن. موفق باشی

احسان63
30-03-2010, 17:23
دوستان یک سوالی داشتم.
یکی از بستگان ما خانمی است که برای مهمانداری از من پرسیده.

ایشون 24 سالشه و دانشجوی حقوقه.
چه شرایطی باید داشته باشه تا بتونه اقدام کنه برای مهمانداری؟؟
ایرلاین براش خیلی مهم نیست اما به ماهان خیلی علاقه داره.

از لحاظ فیزیکی فکر نمیکنم بتونن ایرادی ازش بگیرن. چه قیافه و چه فیزیک. کسی میتونه راهنمایی کنه که از کجا شروع کنه الآن؟
سراغ کدوم ایرلاین بره؟

اصلا به سنش میخوره؟

amin_7
30-03-2010, 18:17
بهترین کار مراجعه به سایت هواپیایی ماهان و رفتن به قسمت مشاغل این سایت هست.

Ehsan-shafiei
11-04-2010, 15:10
واقعا عاشق ماهانم.بی صبرانه منتظرشم.
از شما دوستان عزیز هم ممنونم.در ضمن henrikقبولیتو بهت تبریک میگم.
=D>:01 (15):@};-

Aviation safety
11-04-2010, 15:18
دوستان یک سوالی داشتم.
یکی از بستگان ما خانمی است که برای مهمانداری از من پرسیده.

ایشون 24 سالشه و دانشجوی حقوقه.
چه شرایطی باید داشته باشه تا بتونه اقدام کنه برای مهمانداری؟؟
ایرلاین براش خیلی مهم نیست اما به ماهان خیلی علاقه داره.

از لحاظ فیزیکی فکر نمیکنم بتونن ایرادی ازش بگیرن. چه قیافه و چه فیزیک. کسی میتونه راهنمایی کنه که از کجا شروع کنه الآن؟
سراغ کدوم ایرلاین بره؟

اصلا به سنش میخوره؟
احسان عزيز
اطلاعات من تا اينجا مي تونه بهت كمك كنه كه ماهان تا 25 سالگي مهماندار مي پذيره و مدرك تحصيلي هم ديپلم براش كفايت داره اما مهمترين عامل در پذيرش مهماندار در ماهان زبان انگليسيه
ساير ايرلاين ها هم شبيه به همينه با كمي تغيير

Carol
30-04-2010, 22:41
هواپیمایی تابان در base مشهد

تعدادی مهماندار که دارای مدرک مهمانداری باشند جهت استخدام نیاز دارد....

این سوال را خودم شخصا 2 روز پیش پرسیدم و کاملا درست است!!

اگه اشتباه نکنم تعداد 10 نفر نیرو میخواهد..

داوديان
05-05-2010, 00:20
قابل توجه داوطلبان شركت كننده در دوره اموزش تربيت مهماندار در ایران ایر ....

به اطلاع پذيرفته شدگان ذيل مي رساند لازم است حداقل 30 دقيقه قبل از زمان هاي اعلام شده در محل مصاحبه به نشاني تهران- ميدان آزادي - جاده مخصوص كرج - بلوار فرودگاه مهرآباد - ادارات مركزي هما - ساختمان آموزش - واحد آموزش خدمات پرواز حضور به هم رسانند .

http://www.iranair.com/site/1835/DesktopDefault.aspx?tabid=1835

Carol
05-05-2010, 17:24
هواپیمایی قطر برای base بحرین مهماندار می پذیرد در

date:8th may 2010

time:9-12 hours

Radisson Blue Hotel Residence & Spa

manama, bahrain

البته این دعوت برای کسانی است که قبلا فرم cabin crew را در سایت

قطر ایرویز پرکرده اند...

marvellous
12-06-2010, 09:50
سلام ببخشید خانم henrikمن دوره ی قبلی پذیرفته نشدم چون زبانم ضعیف بود ولی الان دوباره شروع کردم به زبان خوندن و inter4هستم.من کاردان الکترونیک هستم و23 ساله بین خودمون باشه من هدفم قسمت اویونیک ماهانه چون پسر عمه ام همکار شماست و مهماندار ماهانه من می خوام بودم اگه زبانم رو در سطح عالی کنم حتما اینا مهماندار می گیرن .من باید مهماندار بشم تا از این راه با ادامه تحصیل توی رشته اویونیک برم قسمت اویونیک شما می گید حتما استخدام داره ؟ چون پسر عمم که با شک می گفت مرسی از راهنماییتون.

Henrik
12-06-2010, 10:57
سلام
مرسی من که در حال اموزش مهمانداری ماهان هستم که تا چند ماه اینده تموممه.در مورد استخدام این چیزیکه من از استادای خودم شنیدم حتما دارن چون دارن به ناوگان اضافه میکنن پس صبیعتا نیرو می خوان دیگه.موفق باشین@};-

Carol
12-06-2010, 17:01
با تشکر از henrik عزیز

به احتمال زیاد ماهان نیرو جذب میکند اما دیر یا زود دارد...مخصوصا برای مشهد!!!!:01 (15):

marvellous
16-06-2010, 11:02
سلام carolعزیز جریان مشهد چیه؟ برای مشهد نیرو می خوان؟ کی ؟ من میخوام بدونم چه قدر وقت دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

Carol
19-06-2010, 14:17
سلام carolعزیز جریان مشهد چیه؟ برای مشهد نیرو می خوان؟ کی ؟ من میخوام بدونم چه قدر وقت دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

دوست عزیز

این طور که من شنیده ام ماهان برای مشهد نیرو جذب میکند البته احتمالا مهماندار مشهدی

میخواهد...شما حتما باید در بانک مشاغل ثبت نام بفرمایید..هر چند وقت یک بارهم سری

به سایت بزنید اگه مهماندار جذب داشته باشد برای شما ایمیلی خواهد فرستاد!!:01 (29):

emint
21-06-2010, 21:16
با تشکر از henrik عزیز

به احتمال زیاد ماهان نیرو جذب میکند اما دیر یا زود دارد...مخصوصا برای مشهد!!!!:01 (15):

ماهان فراخوان استخدام نیروی خدمات فرودگاهی و فروش در شهر مشهد را امروز در سایت خود اعلام کرده است.

Henrik
11-08-2010, 11:33
سلام
هواپیمایی اسمان از علاقه مندان به مهمانداری در این شرکت اقدام به جذب نیرو کرده در مشهد . گفتنی است مهمانداران از بین ساکنین مشهد انتخاب میشن و Base ان نیز مشهد خواهد بود:hora:.ساکنین مشهد می تونن با مراجعه به روزنامه در مشهد اقدام به ارسال رزومه کنن چون در سایت این شرکت ثبت نام نمیشه.شاد باشید:thankyou:

amireza
19-08-2010, 14:46
با سلام و قبولی طاعات و عبادات.ممنون میشم اطلاعاتی در مورد تاریخ و مراحل گزینش مهماندار در شرکت اتا را به اطلاع اینجانب برسانید.با تشکر

negin2010
21-08-2010, 10:22
شرکت هواپیمایی امارات با توجه به سفارش تعداد قابل ملاحظه ایی هواپیما از جمله 32 فروند هواپیمای ارباس 380 قصد دارد با استخدام 3000 نفر خدمه پرواز و 700 خلبان فعالیت های پروازی خود را گسترش دهد. این شرکت در قسمت استخدام سایت خود فرم های مربوطه را قرار داده است.در اینجا چند سوال برای من بوجود آمده است:
1-میخواهم بدانم تا به حال از بچه های سایت کسی این فرمها را تکمیل کرده است و برای انجام مصاحبه به دبی دعوت شده است یا نه؟
2- چه تعداد مهماندار ایرانی در هواپیمایی امارات کار میکنند؟
3-حقوق و مزایای فعالیت در هواپیمایی امارات به چه صورت میباشد؟
4- برای قبول شدن در مصاحبه با توجه به اینکه زبان مادری ما انگلیسی نیست تا چه حد باید به این زبان تسلط داشته باشیم و اینکه مطالعه چه کتابهایی را در این مورد توصیه میکنید؟
5- آیا برای استخدام در هواپیمایی امارات و سایر خطوط باید شنا کردن بلد باشیم؟

HAJI JEYMZ
21-08-2010, 12:33
در رابطه با سئوال شما دوست گرامی negin2010

میخواهم بدانم تا به حال از بچه های سایت کسی این فرمها را تکمیل کرده است و برای انجام مصاحبه به دبی دعوت شده است یا نه؟تا به امروز که فکر نکنم .کسی از اعضای سایت خبر رسانی در این مورد نکرده اند.

چه تعداد مهماندار ایرانی در هواپیمایی امارات کار میکنند؟تعداد دقیق رو باید از این شرکت هواپیمائی استعلام کرد، اما من چند نفر رو به عنوان مهماندار و سرمهماندار میشناسم که در این ایرلاین فعالیت میکنند.

حقوق و مزایای فعالیت در هواپیمایی امارات به چه صورت میباشد؟به نسبت ایرلاینهای داخل کشورمون خیلی خوب و در مقایسه با ایرلاینهای درجه 1دنیا هم خوب است. در صورت قبولی در آزمون و استخدام باید نسبت به اجاره محل سکونت در امارات اقدام کنید. سرویس رفت و برگشت به فرودگاه.لباس فرم.حق استفاده از بلیط رایگان شرکت به تعداد مشخص

برای قبول شدن در مصاحبه با توجه به اینکه زبان مادری ما انگلیسی نیست تا چه حد باید به این زبان تسلط داشته باشیم و اینکه مطالعه چه کتابهایی را در این مورد توصیه میکنید؟برای استخدام داشتن مدرک IELTS با حداقل نمره 6 ضروری است. البته اگر عرب زبان باشید فرق خواهد داشت.

آیا برای استخدام در هواپیمایی امارات و سایر خطوط باید شنا کردن بلد باشیم؟توانائی شنا به اندازه 25 متر رفت و 25 متر برگشت، جزو امتحانات لازم برای یک مهماندار است. شما باید توانائی نجات جان خود و مسافرین در مواردی مانند فرود بر روی آب را داشته باشید.

negin2010
21-08-2010, 12:47
با تشکر از پاسخ شما
لطفا در مورد سابقه کار مرتبط هم توضیحاتی ارائه دهید، آیا برای کار در هواپیمایی امارات باید در سایر خطوط هواپیمایی و در هتل های 5 ستاره سابقه کار داشته باشیم یا افراد صفر کیلومتر و تازه کار هم استخدام میکنند؟ در ضمن میخواهم بدانم مهمانداران هواپیمایی امارات در ماه چند ساعت پرواز میکنند و آیا حقوق ها بصورت ساعتی محاسبه میشود.

HAJI JEYMZ
21-08-2010, 16:51
داشتن سابقه کار بعنوان امتیاز محسوب خواهد شد. نکته اصلی در انتخاب این است که فرم ساختاری شما در یونیفرم امارات با بقیه مهمانداران تناسب داشته باشد. کمتر از 100 ساعت در ماه. اگر 100 ساعت پر شود به مرخصی اجباری فرستاده می شوید. معمولاً هم مالدیو محل این مرخصی اجباری است.
بله . حقوق بصورت ساعت پروازی+حقوق ثابت+مزایا پرداخت می شود.
(حقوق ناوگان380 از بقیه مهمانداران بعلت سابقه کم اندکی کمتر است)

titaniva
21-08-2010, 17:05
سلام
دوست گرامی سایت رسمی استخدامی هواپیمایی امارت این هست :
http://www.emiratesgroupcareers.com/english/
تمام اطلاعات در مورد استخدام تو این سایت موجود هست .

negin2010
21-08-2010, 18:04
ممنون
من از این سایت بازدید کرده ام و عضو این سایت هستم. اینجا هم شرایط مهمانداری در هواپیمایی امارات را آورده ام:

Requirements

Minimum age 21 years at the time of application

Minimum arm reach of 212cms (on tip toes), which will enable you to reach emergency equipment on all
aircraft types

Educated to at least high school level with strong problem solving skills

Tattoos are not permissible on any part of the body where the tattoo would be visible in uniform Bandaging is not permitted

(Fluency in written/spoken English (fluency in another language is an asset

Medically fit to meet aircrew requirements

Have a positive attitude with the natural ability to provide excellent service working within a team environment
dealing with people from all cultures

RF-4 Pilot
21-08-2010, 19:32
درود خدمت دوستان عزيز
خوب شرايط رو ديديد و خونديد ولى به اينجا ختم نمى شه مهمترين معيار براى انتخاب, قد و هيكل و قيافه براى اقايون و خانوم ها هست. مطمئن باشيد تمام شرايط رو هم داشته باشيد تا خوش قيافه و خوش قد و هيكل نباشيد گزينش نمى شيد.يادم هست حدود 10 سال پيش يك استخدام فقط براى ايران گذاشته بودند كه يكى از خانم هاى فاميل كه تمام شرايط رو داشت و به دو زبان زنده صحبت مى كرد بدليل كوتاهى قد و كمى اضافه وزن مردود شد.

negin2010
21-08-2010, 20:14
در حال حاضر به غیر از هواپیمایی امارات که در حال حاضر سفارش 190 فروند هواپیما داده است. سایر شرکت های هواپیمایی امارات مثل فلای دبی و اتحاد هم تعداد قابل ملاحظه ایی هواپیما سفارش داده اند و طبیعتا احتیاج به مهماندار، خلبان و پرسنل زمینی جدیدی دارند. میخواهم بدانم نظر شما در مورد خطوط هواپیمایی فلای دبی و اتحاد چه میباشد چه از نظر کیفیت دوره های آموزشی، ساعات پروازی، حقوق و مزایا و میزان بلیط های تخفیف دار و مجانی برای مهمانداران و خانواده آنها :01 (4):

RezaRazeR
22-08-2010, 00:18
من دو تا از زن دایی هام تو fly emirates مهماندار بودن..البته هر دوشون شغلشون رو عوض کردن...
ولی تا جایی که من میدونم راضی بودن...
تازه کمک هزینه اجاره خونه هم میدن!
راستی من میخواستم برم emirates aviation درس بخونم نشد!
الان اگه ایران درس بخونم...تا کاردانی یا کارشناسی + A&P میشه اونجا استخدام شد؟
یا باید دوباره آموزش ببینم؟
مثلاً تا کاردانی بخونم بعد اونجا ادامه بدم بهتره یا تا کارشناسی بخونم بعد برم اونجا؟!
ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند

Behrang
23-08-2010, 08:43
تا به امروز که فکر نکنم .کسی از اعضای سایت خبر رسانی در این مورد نکرده اند.

http://aerospacetalk.ir/vb/showthread.php?t=36684

تقدیم به حاجی جیمز عزیز و بقیه دوستان علاقمند ;)

A & P man
23-08-2010, 11:37
من دو تا از زن دایی هام تو fly emirates مهماندار بودن..البته هر دوشون شغلشون رو عوض کردن...
ولی تا جایی که من میدونم راضی بودن...
تازه کمک هزینه اجاره خونه هم میدن!
راستی من میخواستم برم emirates aviation درس بخونم نشد!
الان اگه ایران درس بخونم...تا کاردانی یا کارشناسی + A&P میشه اونجا استخدام شد؟
یا باید دوباره آموزش ببینم؟
مثلاً تا کاردانی بخونم بعد اونجا ادامه بدم بهتره یا تا کارشناسی بخونم بعد برم اونجا؟!
ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند
اگر هزینه برایتان مهم نیست برای ادامه ی تحصیل به همان جا روید در بخش فنی course های بسیار عملی تری تا اینجا را پشت سر خواهید گذاشت ضمن اینکه تایپ هواپیما های اونجا نیز نسبت به ما قابل مقایسه نیست..
شما می تونید کاردانی اینجا بگیرید و کارشناسی اونجا ادامه بدید اما اگر a &p در اینجا بگیرید و برای کار بخواهید بروید حتما 3 تا 5 سال experience در لاین های داخلی نیاز دارید روزانه هفته ای 2 تا 3 موقعیت شغلی برای من از طرف امارات می آید اما شرط اول همه ی آنها حداقل 3 سال سابقه ی کار در داخل هست که متاسفانه ندارم و اما اگر آنجا هم به مثال اینجا با آشنا کارتان حل می شود که داستان چیزه دیگری است این را خبر ندارم.

Henrik
25-08-2010, 12:35
سلام
دوست من گزینشش به÷ایان رسیده امیر رضا جان:vsad:

HAJI JEYMZ
26-08-2010, 13:37
http://aerospacetalk.ir/vb/showthread.php?t=36684

تقدیم به حاجی جیمز عزیز و بقیه دوستان علاقمند ;)

مرسی بهرنگ جان
منظور فرم استخدام و قبول در آزمون بود.
من بطور غیر رسمی شنیدم که از ایران به سختی استخدام میکنند.

پی نوشت :
از مدیران مهمانداری راستی خبری نیست چرا ؟؟؟

poune
06-09-2010, 00:53
man be site emirate raftam va form ra ham por kardam,zamane mosahebe ham 28august dar dubai bod.formesh 8 marhale dasht ke shamele tamame etelat az ghabile alaghemandiha,etelate fardi,pasport,picture va...bod ke bad az takmile form ta yek hafte javab midadan,ke albate be man ham javab dadan va be dalile inke 21 sal kamel nadashtam va chon mehmandaran bayad alkol serv konand va tebghe ghanon bayad 21sal kamel dashte bashan mano ghabol nakardand va goftand harvaght 21 sal kamel shodi hatman ba shoma hamkarri mikonim.

Aviation safety
06-09-2010, 00:59
man be site emirate raftam va form ra ham por kardam,zamane mosahebe ham 28august dar dubai bod.formesh 8 marhale dasht ke shamele tamame etelat az ghabile alaghemandiha,etelate fardi,pasport,picture va...bod ke bad az takmile form ta yek hafte javab midadan,ke albate be man ham javab dadan va be dalile inke 21 sal kamel nadashtam va chon mehmandaran bayad alkol serv konand va tebghe ghanon bayad 21sal kamel dashte bashan mano ghabol nakardand va goftand harvaght 21 sal kamel shodi hatman ba shoma hamkarri mikonim.

سرکار خانم پونه
ضمن خوش آمدگویی به شما
زبان رسمی سایت فارسی می باشد و شما باید عنایت کنید و فارسی بنویسید. در عیر این صورت مدیران سایت محق می باشند که نوشته ی شما را حذف کنند.

Carol
06-09-2010, 13:38
دوستان هنوز هم میتوانید درسایت امارات فرم مهمانداری پرکنید...بسته نشده

و هم چنین در سایت قطر نیز میتوانید فرم پر کنید ..من زمانی که در قطر فرم پر کردم هیچ آگهی مبنی بر

استخدام مهماندار نداشت اما بعد از 22 روز به من دعوت نامه دادن و شما این شانس را دارید که base خود

را بعد از 90 روز عوض کنید...

Behrang
15-09-2010, 12:22
مرکز بهسازی و آموزش منابع انسانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

http://www.iranair.com/Portals/_Rainbow/images/default/Advertise/mehmandari(1).jpg

پذیرش داوطلب شرکت در دوره آموزشی آزاد مهمانداری هواپیما همراه با اعطای گواهینامه بین المللی IATA و هما مرداد ۱۳۸۹
بدینوسیله به اطلاع می رساند مرکز آموزش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد در راستای ارتقاء سطح کیفی حاکم بر صنعت هوانوردی مبادرت به برگزاری دورههای آموزشی آزاد مهمانداری نماید.
نحوه تماس:
تاریخ شروع ثبتنام ۲۰ شهریور و آخرین مهلت تحویل مدارک ۳۰ شهریور میباشد.
تاریخ برگزاری آزمون ورودی زبان نهم مهرماه میباشد.
آدرس و تلفن: ادارات مرکزی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران- ساختمان آموزش- طبقه پنجم- اتاق ۵۳۸
تلفن تماس: ۴۶۶۲۷۶۸۶و ۴۶۶۲۷۶۸۸
تذکر: «شرکت در دورههای آموزشی و اخذ گواهینامهها برای شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تعهد استخدامی اعم از رسمی و قراردادی ایجاد نمینماید.»

آخرین مهلت: 30/06/89

http://www.unp.ir/news_8359.htm

Henrik
15-09-2010, 12:38
سلام
http://www.iranair.com/Portals/_Rainbow/Documents/156d23f2-2620-45df-b5f8-b1a90a588091.pdf

Carol
27-09-2010, 15:10
شرکت مهمانداری هما

شرکت مهمانداری هما وابسته به موسسه صندوق بازنشستگی ذخیره و رفاه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و با بهره گیری از اساتید مجرب صنعت با مدارک علمی معتبر از سازمانهای متعد د بین المللی و یاتا اموزش دوره مهمانداری را جهت کارکنان شرکت های هواپیمایی برگزار می نماید .ضمنا دوره های خلبانی مهمانداری محاسبه نرخ و فروش و صدور بلیط خدمات فرودگاهی رزرواسیون زبان تخصصی هواپیمایی زبان عمومی و سایر دوره های دفاتر خدمات مسافرت هوایی را جهت کارکنان مدیران فنی وکارکنان خدمات فرودگاهی به شرح ذیل برگزار میشود :

دوره خلبانی PPL
" CPL
" IR

دوره محاسبه نرخ فروش و صدور بلیط در سطوح مقدماتی متوسطه و پیشرفته ( مدیر فنی ) ازانس
" محاسبه نرخ و صد ور بلیط مکانیزه
" نگهداری جا ( سیتا گابریل – اما د ئوس )

" خد مات فرودگاهی شامل :
- خد مات مسافر
- خد مات رمپ
- لود کنترل
- هند لینگ بار
- سوپروایزری و باز اموزی
- لود مستر ی هواپیماها ی با ری
- مدیریت ایستگاه

محاسبه نرخ حمل بار و صدور بارنامه هوایی در سطوح مقدماتی متوسطه و پیشرفته ( مدیر فنیِ )
" بسته بندی و حمل و نقل کالاهای ویزه
" هند لینگ و اجاره ظروف مخصوص بارگیری هواپیما ULD
" حمل و نقل کالاهای خطرناک در سطوح مقدماتی متوسطه و پیشرفته

ضمنا دوره های تخصصی زبان انگلیسی در سطوح مختلف و با توجه به دانش و معلومات پایه داوطلبان
اموزش داده میشود . به کلیه کسانیکه هر دوره اموزشی را با موفقیت بگذرانند گواهینامه بین المللی مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری ارایه میگردد.
این موسسه مجری انحصاری برگزاری ازمونهای اموزش از راه دور با مدرک صادره از IATA (کانادا) نیز میباشد.

www.homaatc.com (http://www.homaatc.com/)

Tel.44632510
44632501

EP-IAG
06-10-2010, 14:04
نتايج آزمون دوره آزاد مهمانداري مورخ 9/7/89

لينك (http://www.iranair.com/site/1835/DesktopDefault.aspx?tabid=1835)

Henrik
13-10-2010, 17:38
سلام
این شرکت قصد داره از بین واجدین شرایط که ساکن شیراز باشن و دارای مدرک مهمانداری باشند اقدام به جذب نیرو کنه.برای ثبت نام می توانید به لینک زیر برین
http://www.sahandair.aero/html/selectionmode.aspx (http://www.sahandair.aero/html/selectionmode.aspx)

amin_7
13-10-2010, 18:22
همچنین برای شغل کمک خلبانی هم آگهی زده البته واجدین شرایط می بایست دارای تایپ ریتینگ ام دی 80 با حداکثر سن 28 سال باشند.
نکته جالب مینیم قد 170 برای مهمانداران زن هست.
احتمالا سیاست این شرکت عدم به کار گیری مهمانداران سیندرلایی می باشد.
شاید هم قصد ورود مهمانداران اوکراینی با این مشخصات و مطابق با ذائقه مدیران و برخی مسافرین را دارند...

WhiteSwan
13-10-2010, 18:31
همچنین برای شغل کمک خلبانی هم آگهی زده البته واجدین شرایط می بایست دارای تایپ ریتینگ ام دی 80 با حداکثر سن 28 سال باشند.
نکته جالب مینیم قد 170 برای مهمانداران زن هست.
احتمالا سیاست این شرکت عدم به کار گیری مهمانداران سیندرلایی می باشد.
شاید هم قصد ورود مهمانداران اوکراینی با این مشخصات و مطابق با ذائقه مدیران و برخی مسافرین را دارند...

البته داشتن تایپ ریتینگ MD مزیت محسوب می شه

A current type rating on MD80 will be advantageous

saeed_2010w
13-10-2010, 18:47
عالی شد يعنی كم كم كاپتان رجبی میخواد شروع كنه.
:01 (31):

royal1362
13-10-2010, 19:22
ولی بلاخره ما نفهمیدیم سهند و آسیا چه ربطی به هم دارن و این دوتا هم چه ربطی به شیراز دارن؟؟ کاش اسم رو عوض کنن

Aviation-Safety
13-10-2010, 20:38
کم کم شرکتهای هواپیمایی خصوصی ایران هم به سوی استخدام کمکخلبان با تایپ ریتینگ می روند

یعنی شما برین هزینه 20 میلیون تایپ و بپردازین بعد یک خلبان اماده برای من کار کنین ومتاسفانه این سیاست غلط تفاوت بسیاری با شرکتهای اسیایی و اروپایی که اینگونه خلبان استخدام می کنند دارد و ان اینه که اگر شما در همچین لاین هایی حتی با وام تایپ بگیری و استخدام شی بعد از حداکثر 4 ماه کاکردن هزینه پرداختی به جیب خلبان برمیگرده ولی حالا در شرکتهای خصوصی ایران این هزینه شاید بیشتر از 12 ماه هم طول بکشه

داوديان
13-10-2010, 21:14
کم کم شرکتهای هواپیمایی خصوصی ایران هم به سوی استخدام کمکخلبان با تایپ ریتینگ می روند

یعنی شما برین هزینه 20 میلیون تایپ و بپردازین بعد یک خلبان اماده برای من کار کنین ومتاسفانه این سیاست غلط تفاوت بسیاری با شرکتهای اسیایی و اروپایی که اینگونه خلبان استخدام می کنند دارد و ان اینه که اگر شما در همچین لاین هایی حتی با وام تایپ بگیری و استخدام شی بعد از حداکثر 4 ماه کاکردن هزینه پرداختی به جیب خلبان برمیگرده ولی حالا در شرکتهای خصوصی ایران این هزینه شاید بیشتر از 12 ماه هم طول بکشه

بازگشت این هزینه یه طرف اما مسئله اصلی اینه که تو ایران میگن بعد از پرداخت هزینه و گرفتن تایپ هیچ تضمینی تو استخدام نیست:01 (10): . اونوقت میبینی پسر فلان کس بدون خرج این پول خیلی راحت و بدون استرس میره و استخدام میشه

Henrik
14-10-2010, 11:47
ولی بلاخره ما نفهمیدیم سهند و آسیا چه ربطی به هم دارن و این دوتا هم چه ربطی به شیراز دارن؟؟ کاش اسم رو عوض کنن

سلام
خوب دوست عزیز این اسمی هست که گذاشتن و فکر نمیکنم بشه تغیرش داد تا نظر اساتید چی باشه @};-

ab2aero
21-10-2010, 01:35
سلام
خوب دوست عزیز این اسمی هست که گذاشتن و فکر نمیکنم بشه تغیرش داد تا نظر اساتید چی باشه @};-
گذشته از همه ی اینها چقدر لوگوی این شرکت شبیه لوگوی نفت پارس هستش!
http://www.parsoilco.com/fa/images/layout/logoLarge.gif

saeed_2010w
21-10-2010, 11:23
آقا تو رو خدا انقدر به سهند گير نديد.

Mastar Angelo
29-11-2010, 13:26
با سلام
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (نه صندوق بازنشستگی هما) از بین واجدین شرایط مهماندار اموزش می دهد.برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه بفرمایین :

http://www.iranair.com/site/1852/default.aspx (http://www.iranair.com/site/1852/default.aspx)

marvellous
09-01-2011, 13:04
سلام،بچه ها کسی خبر نداره این دوره مان چن مهماندار میخواد؟
من این دوره کاملا آماده ام کسی میدونه مصاحبش چه جوریه؟
راهنمایی کنید ممنون

ab2aero
10-01-2011, 03:04
سلام 150 تهرانی و 150 مشهدی جمعا 300 مصاحبه اش بیشتر در مورد خودت می پرسن. وضعیت خانوادگی ، وضعیت تحصیلی ، ... و چندین سوال به زبان انگلیسی برای مشخص شدن وضعیت زبان انگلیسی. آزمون کتبی اش هم شامل هوش(20 سوال) ، سوالات عمومی گردش گری(20سوال) و زبان انگلیسی (30 سوال) به مدت یک ساعت باید به سوالات پاسخ دهید. با آرزوی موفقیت

air_arash
11-01-2011, 14:28
سلام امروز به من زنگ زدن تا یکشنبه برم برای تست قد و وزن
می خوام بدونم تست بینایی هم میگیرن؟

Amir_dre
12-01-2011, 11:39
سلام امروز به من زنگ زدن تا یکشنبه برم برای تست قد و وزن
می خوام بدونم تست بینایی هم میگیرن؟
منم ثبت نام کردم امدوارم به من زنگ بزنن من قدم 166 هست:pls:ولی BMI خوبه

ab2aero
12-01-2011, 14:49
نه. تست بینایی نمیگیرن. ولی دکتر می پرسه که عینک میزنید یا خیر.

air_arash
12-01-2011, 18:48
خدا کنه اینطوری باشه ولی یکی از دوستام که سال پیش رفته بود می گفت تست بینایی میگیرن

marvellous
13-01-2011, 05:01
سلام،واسه مرحله اول تست بینایی نداره ولی ازت میپرسه که عینک میزنی لنز داری؟ولی اگه ازمون رو قبول شی حتما باید تست بینایی داشته باشند

anita_jojo20
15-01-2011, 09:36
سلام اين دوره دي 89 به كيا زنگ زدن امروز و فردا نوبت پسراس

marvellous
27-01-2011, 17:06
سلام دوستان هر کسی که در مورد مصاحبه و سوالاتش اطلاعاتی داره ممنون میشم اطلاعاتی در مورده سوالات و چیزایی ازاین قبیل در اختیارم بگذاره از من دعوت به مصاحبه شده ممنونم

Amir_dre
27-01-2011, 21:30
امتحانو که گرفتن کسی میدونه نتیجشو چه جوری اعلام کردن
گفتن ظاهرا 3وم بهمن رو سایت اما سایت که خبری نیست

HAJI JEYMZ
27-01-2011, 21:59
سلام دوستان هر کسی که در مورد مصاحبه و سوالاتش اطلاعاتی داره ممنون میشم اطلاعاتی در مورده سوالات و چیزایی ازاین قبیل در اختیارم بگذاره از من دعوت به مصاحبه شده ممنونم

سلام
با تبریک به شما بابت عبور و قبولی در امتحان نخست ، این نکته رو به تمام علاقمندان به مهمانداری و بخصوص کسانی که به مصاحبه دعوت می شوند، عرض میکنم که سئوالات برای هرکس متفاوت است. از اینکه سربازیت رو کجا گذروندی یا رنگ مورد علاقه شما چی هست...
سئوالات سخت رو وقتی می پرسند که بخواند میزان آستانه تحمل و صبرتون رو محک بزنند .
مهماندار باید بتونه تحمل صحبت ها رو داشته باشه و بهترین تصمیم ها رو بگیره...
مراحل پزشکی هم امید که با موفقیت طی کنید.
امیدوارم بزودی شما رو هم در گروه پروازی ببینیم.

A & P man
27-01-2011, 22:51
امتحانو که گرفتن کسی میدونه نتیجشو چه جوری اعلام کردن
گفتن ظاهرا 3وم بهمن رو سایت اما سایت که خبری نیست

نتایج آزمون مهمانداری مورخ 17/10/89

http://www.iranair.com/site/1873/Default.aspx

air_arash
28-01-2011, 14:15
سلام احتمال داره باز تکمیل ظرفیت بگیره یعنی باز از بین این تعداد افراد زیادیو رد کنند که باز مجبور بشن افراد بعدی رو فرا بخونند????????????

MARARIMA
29-01-2011, 17:04
گویا از امروز مصاحبه با قبول شدگان شروع میشه، دوست من فردا بهش وقت مصاحبه دادند.

marvellous
07-03-2011, 19:53
سلام دوستان گرامی من در مصاحبه هم پذیرفته شدم و تمام کارای استخدام و کار گزینی رو انجام دادم
من یک سال و نیم انتظاره همچین روزی رو داشتم نه بخاطره مهمانداری ماهان بخاطره ورود به صنعت هوانوردی من دانشجویه الکتر ونیک هستم و بلا فاصله بعد از تمام شدن دوره مهندسی الکترونیک ،اویونیک رو شروع میکنم وامیدوارم که تو این شاخه مشغوله کار بشم ممنون از راهنمایی همتون یا علی

air_arash
19-05-2011, 13:52
سلام بر دوستان کسی اطلاع داره این دوره ماهان چندتا مهماندار میگیره منظورم همین دوره خرداد که فقط مردم میگیره

HAJI JEYMZ
19-05-2011, 13:59
شنیده ها حاکی از این هستش که تعداد باز هم روی 50 تا 70 نفر باید باشد...
ماهان در حال یه تغییرات جدیدی در سیستم مهمانداران و بطورکلی خدمات داخل پرواز است.
همین قدر بگم که زمزمه شده تعدادی فقط پرواز داخلی انجام بدهند و بعضی ها هم فقط پروازهای خارجی.
اینکه فقط هم از آقایان استخدام این دوره صورت میگیره نیز دلایلی داره که به وقتش توضیح خواهم داد.
روز خوش

air_arash
22-05-2011, 21:48
شنیده ها حاکی از این هستش که تعداد باز هم روی 50 تا 70 نفر باید باشد...
ماهان در حال یه تغییرات جدیدی در سیستم مهمانداران و بطورکلی خدمات داخل پرواز است.
همین قدر بگم که زمزمه شده تعدادی فقط پرواز داخلی انجام بدهند و بعضی ها هم فقط پروازهای خارجی.
اینکه فقط هم از آقایان استخدام این دوره صورت میگیره نیز دلایلی داره که به وقتش توضیح خواهم داد.
روز خوش
ما همچنان منتظر هستیم حاجی جان

HAJI JEYMZ
23-05-2011, 06:06
سلام بر دوستان کسی اطلاع داره این دوره ماهان چندتا مهماندار میگیره منظورم همین دوره خرداد که فقط مردم میگیره

سلام
این دوره ورودی ، شامل تعدادی از خانم ها از انتخاب دوره های پیش و آقایان از دوره جدید می باشد... به تعدادی از خانم هائی که سال پیش امتحان داده بودند نیز تماس گرفته شده است.

air_arash
28-06-2011, 19:50
سلام اینسری ماهان اول نمرهای امتحان و تو سایت آپلود کرده
میخوام بدونم انتخاب بر اساس معدله کله یا نه نمره زبان تاثیر داره
آخه یکی از دوستان من نمره زبانش 9 ولی بقیه یعنی هوش و اطلاعات عمومی بالاست ولی زبان خودم 50 ولی اطلاعات عمومی و هوش من پایینتره و معدل من هم پایینتره
حالا بر اساس معدل انتخاب میکنن یا نه اینکه نمره زبان هم تاثیر داره

HAJI JEYMZ
28-06-2011, 20:31
دوست خوبم
بر طبق شنیده ها ، مهمانداران مورد نیاز برگزیده شده و کارهای حراستشان نیز انجام شده است.
اینگونه که شنیدم فعلاً و تا پائیز ورودی نخواهیم داشت.

air_arash
28-06-2011, 20:40
یعنی ما سر کار هستیم؟؟؟

Tomcattter
29-07-2011, 11:37
ظاهرا مرکز آموزش مهمانداری هما قصد برگزاری کلاسهای آموزشی مهمانداری در خود هما را دارد.فراخوان زیر جهت اطلاع علاقمندان در این بخش قرار میگرد.

فراخوان
مركز بهسازي و آموزش منابع انساني هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران
پذيرش داوطلب شركت در دوره آموزشي آزاد مهمانداري هواپيما
همراه با اعطاي گواهينامه بين المللي IATA و هما
مرداد 1390

بدينوسيله به اطلاع مي رساند مركز آموزش هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران در نظر دارد در راستاي ارتقاء سطح كيفي حاكم بر صنعت هوانوردي مبادرت به برگزاري دوره هاي آموزشي آزاد مهمانداري نمايد.

1- شرايط شركت كنندگان :
- دارا بودن حداقل ديپلم ترجيحا" رياضي فيزيك يا علوم تجربي (حداقل معدل كل -/14)
- تسلط به زبان انگليسي در حد گريد 10 زبان مركز آموزش هما (TOP NOTCH 3B)
- شرايط سني خانم ها : حداكثر 22 سال (متولدين 1/6/1367 به بعد)
آقايان : حداكثر24 سال (متولدين 1/6/1365 به بعد)

- شرايط فيزيكي(قد–وزن) خانم ها:حداقل160سانتيمتروحداكثر180 سانتيمتر
آقايان:حداقل170سانتيمتروحداكثر 180 سانتيمتر

لازم به ذكر است افراد پس از گذراندن دوره مذكور موفق به اخذ گواهينامه بين المللي IATA و همچنين اخذگواهينامه از مركز آموزش هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران خواهند گرديد.
2- مشخصات دوره:
الف – آموزش تكنيكي و مهارت شغلي مهمانداران
ب- آموزش هاي زبان
ج – منابع آموزشي دوره به زبان انگليسي مي باشد.
د - آزمون پايان دوره به زبان انگليسي برگزار مي گردد.
3- هزينه دوره معادل23.000.000 ريال مي باشد .
4- مدت زمان دوره : حدود 5 ماه
5- مدارك مورد نياز و مهلت ثبت نام:
- اصل فيش واريزي به مبلغ 100.000 ريال به حساب شماره 0106773937000 نزد بانك ملي شعبه هما جهت شركت در آزمون ورودي و كپي فيش
- اصل و كپي شناسنامه
- اصل و كپي مدرك تحصيلي
- اصل و كپي كارت ملي
- 4 قطعه عكس 4*3
6- تاريخ شروع ثبت نام از اول مرداد 1390 تا پايان 16 شهريور ماه 1390 مي باشد.
7- تاريخ برگزاري آزمون ورودي زبان 24 شهريور ماه 1390 مي باشد.
8- آدرس و تلفن: ادارات مركزي هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران- ساختمان آموزش – طبقه پنجم – اتاق 538
تلفن تماس: 46627686 و 46627688

تذكر:

" شركت در دوره هاي آموزشي و اخذ گواهينامه ها براي شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران تعهد
استخدامـي اعم از رسمي و قراردادي ايجـاد نمي نمايد."

echo
17-08-2011, 01:28
فكر كنم منظورتون مركز آموزشهاي هوايي هما باشه، اگه اشتباه ميكنم تصحيح كنيد...

yak-42
25-10-2011, 16:26
آموزشگاه صنعت هوانوردی پارسیس در نظر دارد جهت آموزش مهماندار دورههای تؤری و عملی برگزار میکند ( حداکثر زمان تا 20 آبان 1390) میباشد.
شماره تماس 44013367-9

loove
11-12-2011, 16:28
سلام شدیدا علاقمندم مهماندار بشوم چه باید بکنم تمام شرایط را دارم

برای بدست آوردن اطلاعات صحیح باید به کجا یا چه سایتی مراجعه کرد هزینه این دوره ها چقدر است ؟ لطفا پاسخ دهید

loove
10-01-2012, 18:31
:balloons:
یک شرکت معتبر هواپیمایی برای تکمیل کادر مهماندار خود احتیاج به تعدادی آقا وخانم باشرایط زیر دارد:
1-مدرک لیسانس مترجمی زبان با معدل بالای 14
2-حداکثرسن24 سال
3-حداقل قد170 سانتی متر
4-ترجیحا ظاهری آراسته :-17

آگهی استخدام مهماندار خانم ایرانی در هواپیمایی قطر:
یكی از شرایط استخدام، داشتن حداقل قد ۱ متر و ۷۵ سانتیمتر است كه از بین خانمهایی بین ۲۰ تا ۳۰ ساله استخدام میشوند.

سلام
میخواستم بدونم این آگهی مربوط به چه تاریخی است و برای ثبت نام با چه تلفن هایی باید تماس بگیریم . ممنون

HAJI JEYMZ
10-01-2012, 23:54
با سلام
دوست گرامی
این آگهی قدیمی است .
می توانید در وبسایت شرکت قطر ایرویز اطلاعات مورد نیازتون رو بدست بیاورید .

Saeed_Jsn
17-03-2012, 22:23
شنبه 1390/12/20

بدينوسيله به اطلاع مي رساند مركز آموزش عمليات پرواز هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران در نظر دارد در راستاي ارتقاي سطح كيفي حاكم بر صنعت هوانوردي مبادرت به برگزاري دوره هاي آموزشي آزاد مهمانداري نمايد.

1. شرايط شركت كنندگان:
- دارا بودن حداقل ديپلم( رياضي فيزيك ، علوم تجربي و علوم انساني) با حداقل معدل كل 13
- تسلط به زبان انگليسي در حد گريد 10 زبان مركز آموزش هما
- شرايط سني:
خانم ها: حداكثر 24 سال (متولدين 1/3/1367 به بعد)
آقايان : حداكثر 26 سال (متولدين 1/3/1365 به بعد)
- شرايط جسماني: برخورداري از سلامت جسماني و تناسب ميان قد و وزن
خانم ها: حداقل قد 165 سانتي متر و حداكثر قد 175 سانتي متر
آقايان : حداقل قد 175 سانتي متر و حداكثر قد 185 سانتي متر

لازم به ذكر است افراد پس از گذراندن دوره مذكور موفق به اخذ گواهينامه از مركز آموزش عمليات پرواز هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران خواهند گرديد.

2. مشخصات دوره:
الف. آموزش تكنيكي و مهارت شغلي مهمانداري
ب. آموزش هاي زبان
ج. منابع آموزشي دوره به زبان انگليسي مي باشد.
د. آزمون پايان دوره به زبان انگليسي برگزار خواهد شد.

3. هزينه دوره مبلغ 23000000 ريال (بيست و سه ميليون ريال) مي باشد.
4. مدت زمان دوره : حدود 5 ماه
5. مدارك مورد نياز و مهلت ثبت نام:
- اصل و كپي فيش واريزي به مبلغ 100000 ريال به حساب شماره 0106773937000 نزد بانك ملي شعبه هما جهت شركت در آزمون ورودي زبان انگليسي در سطح كتاب Top notch 3B
- اصل و كپي شناسنامه
- اصل و كپي كارت ملي
- اصل و كپي مدرك تحصيلي
- 4 قطعه عكس 3*4
تاريخ شروع ثبت نام از هجدهم اسفند 1390 و پايان ثبت نام 23 فروردين 1391 مي باشد.
7. تاريخ برگزاري آزمون ورودي زبان 31 فروردين 1391 مي باشد.
8. آدرس و تلفن : ادارات مركزي هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران – ساختمان آموزش- ورودي 3- زيرزمين – اتاق 010- تلفن : 46627901 و 46627632

تذكر: شركت در دوره هاي آموزشي و اخذ گواهينامه براي شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران تعهد استخدامي اعم از رسمي و قراردادي ايجاد نمي كند.

منبع: اداره كل روابط عمومي

Homa50
13-09-2012, 21:13
با سلام

تا اونجایی که بنده جستجو کردم جستاری با این موضوع پیدا نکردم
اما اگر تکراریه ببخشید

ایرلاین Air Asia به تمام کسانی که رزومه خودشون رو به این شرکت ارسال کرده اند تماس گرفته و پنجشنبه هفته آینده قرار مصاحبه گذاشته
کسانی هم بودند که امروز رزومه رو ایمیل کردند و با اونها تماس گرفته شد.
آدرس ایمیل : cv@parvazshargh.com

لازم به ذکره که از حدود 100 نفر متقاضی فقط 12 نفر رو قبول میکنند.. مصاحبه کنندگان هم گویا از مالزی تشریف میارن و سطح زبان مصاحبه شونده شدیدا مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

با آرزوی موفقیت برای علاقمندان

pma2411tf
23-09-2012, 17:23
بنا به اطلاع ، مصاحبه در روز هاي پنج شنبه و جمعه گذشته انجام شد و در مرحله اول حدود هفتاد نفر را حذف كردند و در مرحله بعد هم با 30 نفر باقيمانده مصاحبه داشيتند و ظاهرا" نتيجه را از طريق ايميل باطلاع شركت كنندگان ميرسانند .
درست است كه مصاحبه كنندگان تماما" مالزياي بودند ولي ظاهرا" معلوم نبوده كه تجربه كاري و دانستن زبان برايشان در درجه اول اهميت بوده يا خير ؟ به هر حال بنا به اطلاع ، شرايطي را كه جهت استخدام در صورت قبولي در مصاحبه اعلام نمودند قدري غير معقول و نا عادلانه بنظر ميرسد . به هر حال به اميد آرزوي موفقيت براي تمامي كساني كه علاقمند همكاري با اين شركت ميباشند

Si!eRRaaaaaaa
23-09-2012, 19:42
به هر حال بنا به اطلاع ، شرايطي را كه جهت استخدام در صورت قبولي در مصاحبه اعلام نمودند قدري غير معقول و نا عادلانه بنظر ميرسد

مگه چه شرایطی رو اعلام کردن ؟

pma2411tf
24-09-2012, 09:32
از انجائيكه شركت اير آسيا بعنوان يك شركت LOW FARE فعاليت مينمايد و اين امر در صورتي امكان پذير است كه شركت هزينه هاي خودش را بشدت كنترل نمايد ، بنابراين وقتي بحث استخدام نيروي انساني پيش مي آيد با پيشنهاد دستمزد و مزاياي بسيار كم در مقايسه به ساير ايرلاين هاي خارجي ، تلاش مينمايند كه هزينه نيروي انساني خود را بشدت پائين نگهدارند ، برخي از شرايط عبارتند است :
1- حقوق نسبتا" كم ( حدود 3500 الي 4000 رينگيت )
2- پرداخت جريمه در صورت عدم قبولي پس از اتمام دوره آموزش
3- عدم مساعدت در مورد مسكن و غذا و تردد
5- نامشخص بودن وضعيت بيمه و هزينه هاي پزشكي
6- نداشتن سرويس اياب و ذهاب براي استخدام شدگان به فرودگاه و بلعكس در حالي كه كمترين فاصله مناطق مسكوني قابل سكونت به فرودگاه حدود 50 كيلو متر ميباشد و فرد بايد در اوقات مختلف شب و روز خود را با انواع وسيله از قبيل مترو و تاكسي و ..... به فرودگاه برساند .

بنا به گفته كساني كه با شرايط كشور مالزي آشنا ميباشند و در آن كشور زندگي نموده اند ، دستمزد پيشنهادي تقريبا" كفاف مسكن و غذا و هزينه تردد پذيرفته شده را پوشش خواهد داد .
انصافا" شرايط كار در ايران در اكثر ايرلاين هاي خصوصي به مراتب بهتر از شرايط پيشنهادي اير آسيا ميباشد ، لذا علاقمندان به كار در اير لاين هاي خارجي نبايد به صرف اينكه شركت خارجي است به شرايط تحميلي آنان گردن بنهند .

Aviation-Safety
24-09-2012, 23:40
به زودی یک شرکت وابسته به cross wind در قبرس شروع به فعالیت خواهد کرد و از ایران هم جهت پذیرش اقدام خواهد کرد.دوستان مهماندار با حداقل 3 ماه تجربه کاری (ترجیحا 320)می توانند CV شان را به ایمیل شرکت ارسال نمایند,cvبه زبان انگلیسی به همراه عکس.

حقوق 800-1000 یورو به همراه اقامت و حمل و نقل

iran@cross-wind.net

pma2411tf
25-09-2012, 07:13
دوست عزيز با تشكر از اطلاع رساني شما ، اين شركت در تهران نماينده يا دفتري دارد ؟ لطفا" در صورت امكان براي علاقمندان اعلام فرمائيد كه از چه زماني ميتوانند CV خودشان را به ايميلي كه اعلام نموديد ارسال نمايند .

Aviation-Safety
26-09-2012, 00:07
خیر در ایران دفتری ندارد و شرکت چارتر خواهد بود. از همین امروز می توانند اقدام کنند

iran@cross-wind.net

Aviation-Safety
27-09-2012, 13:22
دوستان مهماندار پذیرش CV برای شرکت زیر مجموعه cross wind بهمدت یک ماه باز است

حداقل سابقه کاری : 3 ماه ( ترجیحا A320 )
حقوق : 800 - 1000 یورو
به همراه هتل و ترانسپرت در مدت قرارداد
بیس پرواز : قبرس EU

ارسال CV فقط از طریق پست الکترونیکی به ادرس : iran@cross-wind.net

iran@cross-wind.net

hajiamini
21-10-2012, 16:03
فراخوان
مرکز آموزش عملیات پرواز هواپیمایی جمهوري اسلامی ایران
پذیرش داوطلب شرکت در دوره آموزشی آزاد مهمانداري هواپیما

مهر 1391
بدینوسیله به اطلاع می رساند مرکز آموزش عملیات پرواز هواپیمایی جمهوري اسلامی ایران در نظر دارد در راستاي ارتقاي سطح کیفی حاکم بر صنعت هوانوردي مبادرت به برگزاري دوره هاي آموزشی آزاد مهمانداري نماید
شرایط شرکت کنندگان
- دارا بودن حداقل دیپلم( ریاضی فیزیک ، علوم تجربی و علوم انسانی) با حداقل معدل کتبی 13
- تسلط به زبان انگلیسی در حد گرید 10 زبان مرکز آموزش هما
- شرایط سنی:
(خانم ها: حداکثر 24 سال (متولدین اول مهر 67 به بعد
آقایان : حداکثر 26 سال (متولدین اول مهر 65 به بعد
شرایط جسمانی: برخورداري از سلامت جسمانی و تناسب میان قد و وزن براساس شاخصBMI
خانم ها: حداقل قد 165 سانتی متر و حداکثر قد 175 سانتی متر
آقایان : حداقل قد 170 سانتی متر و حداکثر قد 185 سانتی متر
لازم به ذکر است افراد پس از گذراندن دوره مذکور موفق به اخذ گواهینامه از مرکز آموزش عملیات پرواز هواپیما یی
جمهوري اسلامی ایران خواهند گردید.
مشخصات دوره
الف. آموزش تکنیکی و مهارت شغلی مهمانداري
ب. آموزش هاي زبان
ج. منابع آموزشی دوره به زبان انگلیسی می باشد.
. هزینه دوره مبلغ 23000000 ریال (بیست و سه میلیون ریال) می باشد.
مدت زمان دوره : حدود 5 ماه
مدارك مورد نیاز و مهلت ثبت نام:
- اصل و کپی فیش واریزي به مبلغ 100000 ریال به حساب شماره 0106773937000 نزد بانک ملی شعبه هما جهت
Top notch 3B شرکت در آزمون ورودي زبان انگلیسی در سطح کتاب
- اصل و کپی شناسنامه
- اصل و کپی کارت ملی
- اصل و کپی مدرك تحصیلی
چهار قطعه عكس 3*4 -
تاریخ شروع ثبت نام از یکم مهر 1391 و پایان ثبت نام 30 مهر 1391 می باشد.
تاریخ برگزاري آزمون ورودي زبان 10 آبان 1391 می باشد.
آدرس و تلفن : ادارات مرکزي هواپیمایی جمهوري اسلامی ایران – ساختمان آموزش - ورودي 3- زیرزمین –
اتاق 010
تلفن : 46627901 و 46627632
تذکر
شرکت در دوره هاي آموزشی و اخذ گواهینامه براي شرکت هواپیمایی جمهوري اسلامی ایران تعهد استخدامی اعم از رسمی و قراردادي ایجاد نمی کند
منبع : روابط عمومی هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر)